Seks mity – warto o typ pamiętać.

Seks mity – warto o typ pamiętać.

Kobieta odczuwa mniejsze pożądanie niż mężczyzna. Prawdą jest, iż mężczyźni bardziej okazują swoje podniecenie iseks mity szybciej szczytują niż kobiety. Ten fakt nie oznacza jednak, że mężczyźni odczuwają większe pożądanie niż kobiety.
Seks rozwiąże problemy w związku. Nawet po najbardziej udanym seksie konflikty niestety nie znikają, tylko na chwilę się o nich zapomina. Prędzej czy później frustracje w związku zostaną przeniesione do sypialni.
Inicjatywa leży po stronie mężczyzny. Czas o tym zapomnieć. Czasy się zmieniają i kobiety wiedzą, czego pragną i nie mają problemu, by o tym mówić. Należy pamiętać o tym, że jeśli kobieta pierwsza wyjdzie z inicjatywą w sprawach dotyczących seksu, to jest coś nie tak z nią czy jej mężczyzną.
Gadżety erotyczne są dla seks desperatów. Nieważne jakich użyliśmy zabawek erotycznych i w jakiej pozycji się kochaliśmy, nie trzeba się tego wstydzić. Seks dla każdej pary, to sprawa indywidualna. Niektórym wystarcza bliskość i zgaszone światło, inni potrzebują i lubią sex gadżety.

seks telefon