Niesamowity sex. Miał być gwałt.

Niesamowity sex, a miał być gwałt.

Niesamowity sex, a miał być gwałt. Moje niesamowite erotyczne opowiadanie, które wydarzyło się naprawdę. Więcej historii erotycznych znajduje się w dziale sex opowiadania.

niesamowity sexByła druga w nocy, impreza integracyjna się zakończyła. Troszkę huczało mi w głowie, jednak nie od ilości wypitego alkoholu, ale od antybiotyków i zmęczenia. Poprosiłem Asię (moja “dalsza” znajoma), by po mnie przyjechała. Zaoferowała się sama kilka dni wcześniej. Tej nocy odwoziła gdzieś swoją siostrę. Była bardzo wesołą i zadbaną dziewczyną.
Wsiadłem i poczułem bardzo przyjemny zapach. Ten zapierający dech w piersiach zapach roznosił się po całym aucie. zamieniliśmy kilka zdań, po których bardzo się ożywiłem. Nie wiem, co we mnie wstąpiło, ale pragnąłem posiąść Aśkę. Chciałem ją rżnąć jak mocno się da.
Po chwili zastanowienia i milczenia zaproponowałem jej ostrą zabawę – ostry sex. Czekałem cierpliwie na odpowiedź. Asia zignorowała moje pytanie, sądziła, że jestem pod dużym działaniem alkoholu.
Jechaliśmy kilka minut w zupełnej ciszy. Zostało jeszcze około 40 minut jazdy, kiedy nagle zatrzymała się na poboczu. Usłyszałem wyjaśnienie:
– Muszę na stronę.
Przez myśl przebiegły mi dziwne myśli. Kiedy dotarła z powrotem, czekałem na nią na zewnątrz. Chwyciłem ją i przyciągnąłem do siebie. Widziałem jej strach w oczach.
– Nie bój się, nie zamierzam zrobić Ci krzywdy!
Chwyciłem jej ręce i “wykręciłem” do tyłu. Dostrzegłem grymas bólu na twarzy. Zacząłem lizać ją po karku. Odsuwała się ode mnie więc ją przycisnąłem do auta, a sam przybliżyłem się bardziej. Swoją nogą rozchyliłem jej uda. W jej oczach pojawił się jeszcze większy strach.
Zdjąłem jej apaszkę z szyi i związałem ręce. Aśka szamotała się, jednak bez trudu radziłem sobie z jej oporem. Rozpiął jej jedwabną bluzkę i rozpiąłem koronkowy stanik. Zsunąłem bluzkę i stanik z jej ramion. Moim oczom ukazały się jędrne piersi, które natychmiast zacząłem całować. Piersi delikatnie falowały, wtuliłem w nie swoją twarz. W sumie starałem się być bardzo delikatny. Nie chciałem, by czuła strach.
Widziałem, że lęk mija. Asia łagodniała, a ja nadal pieściłem jej piersi. Delikatnie je muskałem, obejmowałem wargami sutki i zataczałem kółka wokół nich. Upajałem się widokiem kształtnych piersi. Ponownie wróciłem do jej twarzy. Swoimi ustami dotykałem jej ust. Poczułem słony smak, to były jej zły.
Starałem się być najbardziej delikatny, jak potrafiłem. Rozwiązałem jej dłonie, byłem ciekaw reakcji. Rozwiązując je cały czas ją całowałem. Zastanawiałem się co będzie dalej. Poczułem jej język w ustach, oddawała namiętne pocałunki i całkowicie poddała się mym pieszczotom.

Nie czekałem dłużej. Położyłem dłonie na jej udach i zsunąłem jej spodenki w dół. Nie sprzeciwiała się więc moja dłoń śmiało powędrowała do cipeczki. Wyczułem łechtaczkę, przejechałam po niej kilka razy, a ona jęknęła cichutko. Chwyciłem jej już wilgotną myszkę całą dłonią. Ku mojemu zaskoczeniu zwinnie rozpięła mi rozporek, fiut wyskoczył natychmiast. Chwyciła go w dłoń, zsunęła napletek, pośliniła kciuk i wodziła nim wokół główki. Pieściła mojego nabrzmiałego penisa, a ja jej cipeczkę. Wsunąłem do niej palce. Nie mogłem już wytrzymać tego podniecenia. Położyłem ją na masce auta, rozchyliłem szerzej nogi i dobrałem się do cipki, lizałem zachłannie. Wylewały się z niej smaczne soczki. Na zmianę ssałem łechtaczkę i wargi. Po tych pieszczotach chwyciłem w dłoń futa i z dużą pewnością wbiłem się w nią. Wchodziłem w nią rytmicznie.

Moje ruchy były szybkie i głębokie. Dokładnie wypełniałem wnętrze jej cipki. Jej biodra unosiły się wraz z moimi ruchami. By daj jej więcej rozkoszy pieściłem w tym czasie jej łechtaczkę. Jęczała znaczne głośniej, co podniecało mnie jeszcze mocniej. Pochyliłem się, by poczuć smak jej ust. Moje ruchy były coraz szybsze. Pieprzyłem ją ostro, a ona wiła się z rozkoszy. Chwyciła mnie za ramiona i wbijała się w nie, to był znak dla mnie. Wbiłem się w nią jeszcze kilka razy i wystrzeliłem w nią całując namiętnie.
Po chwili, gdy doszliśmy do siebie, ubraliśmy się i wróciliśmy do auta. Odwiozła mnie do domu. Był to dla mnie niesamowity sex.

sextelefon