Czy publiczna ubikacja musi budzić wstręt?

Czy publiczna ubikacja musi budzić wstręt?

sex opowiadanie

Umówiłam się z moim partnerem na obiad w restauracji w pobliżu mojej pracy. Mogłam sobie pozwolić na godzinną przerwę, a i on miał chwilę wytchnienia. Od rana byłam w kiepskim nastoju i chciałam poprawić sobie jakoś nastrój. Marcel był jakoś mało rozmowny. Zamówiliśmy obiad i zerkaliśmy w stronę drzwi od kuchni. Pojawił się kelner z naszym obiadem. Jedliśmy praktycznie bez słów, zastanawiałam się, w jakim celu się umówiliśmy, skoro jest jak jest. Nie czekając dłużej wzięłam go za dłoń i skierowaliśmy się w stronę toalety.

Zamknęliśmy się w kabinie WC, zaczęłam go namiętnie całować. Włożyłam ręce pod jego koszulkę. Poczułam jego usta na swojej szyi. Oddaliłam się na chwilę, po czym rozpięłam mu spodnie. Był bardzo napalony, zobaczyłam nabrzmiałego kutasa. Miałam ochotę włożyć sobie go natychmiast do cipki, ale tego nie zrobiłam. Zsunęłam mu slipy i zaczęłam dłonią bawić się jego sterczącym fiutem. Chwilę później kucnęłam, delikatnie polizałam go, wyglądało to tak jakbym coś kosztowała. Jego pałka była bardzo smaczna. Lizałam samą końcówkę, czułam, jak stawał się jeszcze twardszy.

20945502

Delikatnie wsuwałam sobie go do buzi. Nie wsadzałam go głęboko, chciałam go czuć i bawić się nim jak najdłużej mimo to, że byliśmy w toalecie. Poczułam jego dłoń na głowie, przyciskał mnie do siebie. Wsunęłam go sobie głębiej, po chwili jeszcze głębiej. Wsuwałam go i wysuwałam w coraz szybszym tempie. Dłonią masowałam jego jądra. Wyciągnęłam jego napalonego fiuta i wylizałam dokładnie jądra.

W momencie, gdy chciałam wziąć do buzi kutasa, poprosił bym usiadła na sedesie. Oczywiście to zrobiłam, klęknął przede mną, poczułam jego dłoń na udach, przesuwał ręce coraz wyżej, dotarł do mojej cipki, która stawała się z każdą chwilą coraz bardziej mokra. Ściągnął mi majteczki, zbliżył głowę do mojego krocza i wsunął język do cipki. Przeszły mnie dreszcze, byłam coraz bardziej podniecona czułam, jak wyciekają ze mnie soki a on je zlizuje. Wiedziałam, że sprawia mu to dużą przyjemność. Jego język wędrował po mojej cipce, zaczęłam delikatnie jęczeć z rozkoszy, te odgłosy coraz bardziej zaczęły go nakręcać. Nie wytrzymałam dłużej i powiedziałam uciszonym głosem – zerżnij mnie.

20945503

Wszedł we mnie delikatnie, jego kutas powoli wypełniał moje wnętrze. Zapewne widział rozkosz, która pojawiła się na mojej twarzy. Poruszał się coraz szybciej. Zwalniaj i przyśpieszał, wiedział, że niewiele mi brakuje, jednak wyszedł i wskazał bym wstała. Po chwili czułam go bardzo blisko siebie, jego dotyk, zapach. Odwrócił mnie a ja automatycznie się pochyliłam, wyglądało to jak zaproszenie:

– wejdź w moją pupę.

Pieścił moje piersi, cipkę i krążył wokół drugiej dziurki. Poczułam, jak wkłada do niej palec, ruszał nim na boki. Po chwili zaczął wsuwać swojego ogiera, poczułam delikatny ból, jednak był to ból pomieszany z rozkoszą. Najpierw posuwał mnie powoli, miarowo, wsuwał i wysuwał swojego kutasa z mojej pupy.

Robił to coraz szybciej, chciałam by pieprzył mnie długo i ostro. Czułam rozkosz przeszywającą moje ciało. Jęczałam z podniecenia. Wyszedł ze mnie, usiadłam na muszli, uniósł mi nogi do góry i ponownie włożył kutasa w dupę. Fiut wszedł bez żadnego oporu. Pieprzył mnie raz szybko raz wolno, rżnął mnie po same jaja. To podnieciło mnie już tak, że nie mogłam opanować się z rozkoszy. Chciałam, żeby rżnął mnie jak najmocniej, chciałam go czuć głęboko. On w tym samym czasie jak posuwał moją pupę bawił się cipą. Pieścił łechtaczkę i wsuwał palce głębiej. Czułam, że i on zbliża się do końca. Spuścił się w mojej dupce. Ścisnęłam mięśnie odbytu tak jakbym chciała wyssać wszystkie soki z jego chuja. Czule się pocałowaliśmy i wyszliśmy z ubikacji by skończyć obiad i udać się do swoich obowiązków.

sex rozmowy