Przygotowanie do seksu analnego.

Przygotowanie do seksu analnego.

Seks analny bardzo porządna forma stosunku fizycznego budzi wiele wątpliwości. Dla wielu bardzo przyjemne doznanie. Ten rodzaj seksu wymaga odpowiedniego przygotowania i należy o nim pamiętać! Podstawa to higiena!
W związku z tym, iż odbytnica jest fizjologicznie pusta nie ma konieczności wykonywania lewatywy. Oczywiście lewatywa oczyszcza odbytnicę z nielicznych, zalegających grudek. Odbytnica posiada olbrzymią florę bakteryjną oraz delikatne błony śluzowe, co stanowi duże zagrożenie dla zdrowia. Seks analny może prowadzić do chorób oraz zakażeń bakteryjnych.

Oglądając film porno z zachwytem można oglądać przeplatany seks analny z oralnym i pochwowym. Można pomyśleć, że to wszystko idzie tak gładko, jednak przygotowania do scen analnych to naprawdę długi proces. Ograniczenia żywieniowe np. brak kolacji, lewatywa przed zdjęciami jak i w trakcie, depilacja. Zazwyczaj jest to woskowanie, gdyż maszynką można się zaciąć. Nie mówię o dokładnym podmyciu, gdyż jest to oczywiste.
Po pieszczotach analnych nie można wkładać palca ani członka do ust lub pochwy. Należy te części ciała umyć lub zmienić prezerwatywę, jeśli była używana. Zabezpiecza to pochwę przed dostaniem się bakterii z odbytu.

sex telefon

tanie seks telefony
randki