Sex Historia cz.9

Sex Historia cz.9

Sex Opowiadania dla dorosłych

Z Anią nie widzieliśmy się wiele dni, dzwoniliśmy co prawda do siebie, ale jakoś nie było czasu na spotkanie. Co jakiś czas nawet dzwoniła Kaśka pytając co u mnie. Dni stawały się coraz cieplejsze a dzień dłuższy. W człowieku budziła się chęć do życia, wiosenna energia.

Po tych kilkunastu dniach umówiliśmy się na wieczorną popijawę razem z Kaśką. Ania wygadała się, że Kaśka uparcie dążyła do spotkania.
Przygotowałem dość obfitą kolację, kilka butelek wina i czekałem na dziewczyny. Jak zwykle wpadły o innej godzinie niż się umawialiśmy i jak zwykle było roześmiane, pełne energii, i jak się okazało głodne bardzo.
Szybko zniknęły dania z talerzy, usłyszałem klika komplementów, że jak na faceta dobrze gotuje. Przełknąłem dodatek „jak na faceta” bo było bardzo miło i wesoło. Kaśka już mnie nie krępowała tak jak wcześniej, trochę nas „łączyło”. Sytuację, którą można wspominać przez wiele lat.
Okazała się też, że jest godna zaufania, to co się działo w tych czterech ścianach nigdzie nie wyszło. Nie wyszły żadne plotki, zdecydowanie nie była plotkarą.

Gorący Seks telefon

tanie seks telefony

Piliśmy wino, rozmawialiśmy o ulubionych filmach przekrzykując się trochę. Przekomarzaliśmy się kto ma lepszy gust filmowy.
Ania miała ciężki dzień, więc chciała położyć się na sofie, ale że mieszkanko było małe był tylko jeden fotel i nie było miejsca by dostawić kolejny.
– To chodźmy do sypialni – zaproponowała Kaśka. Ania tam się położy i jest, gdzie usiąść.
Faktycznie to najlepsze rozwiązanie. Ania także zaakceptowała pomysł, wzięliśmy kieliszki i butelkę wina. Położyła się na łóżku, gdzie było miejsce na praktycznie 3 osoby. Kaśka usiadła na fotelu mimo mojej propozycji, że mogę usiąść a ona położy się.
Położyłem się obok Ani, która oparła głowę na moim ramieniu i kontynuowaliśmy tematy filmowe. W końcu umówiliśmy się, że wspólnie wybierzemy się do kina. Jednak na jaki film nie udało się ustalić, każdy miał inną propozycję.
Ania od pewnego czasu przestała się odzywać. Pomyślałem, że jest zmęczona więc ściszonym głosem rozmawiałem dalej z Kaśką.
W pewnym momencie poczułem, że Anka położyła rękę na moim kroczu. Wyrwało mnie to z toczącej się dyskusji. Spojrzałem na nią lekko zaskoczony.

– Nie mogę?
– Możesz. – Mówiąc to czułem jaki mi staje.
– Widzę, że mogę czując, że rośnie.
Rozsunęła mi spodnie i sięgnęła do slipek. Po chwili mój kutas był w jej ręku. Kasia w milczeniu przyglądała się tej scenie. Ania trzymając mojego fiuta w ręku powiedziała
– Nie krępuj się, chodź tu.
Kaśka niepewnym krokiem podeszła do łóżka i usiadła obok.
– No chodź tu.
Kasia przysunęła się do nas, przesunąłem się lekko, żeby zrobić jej miejsce. Ania wzięła dłoń Kaśki i położyła na moim kutasie, który natychmiast jeszcze mocniej drgnął.
– Ale mówiłaś… – Zaczęła zdanie Kaśka.
– Ale łamiemy zasady. – Przerwała jej Anka.
Kaśka na te słowa pochyliła się i wzięła mojego kutasa do ust, lizała go i ciągnęła. Ania przyglądała się dotykając mojej klatki.
– Rozbierz się. – Zwróciła się do Kaśki, która bez słowa i z lekkim zadowoleniem zaczęła się rozbierać.
Była w miarę szczupła, miała nieduże piersi i wygoloną cipkę. Pierwszy raz zobaczyłem ją nago. Ania pocałowała Kaśkę w usta, kiedy ta wróciła zupełnie naga.
– Bez obaw, usiądź na nim.
Kaśka bez słowa usiadła na mnie i zaczęła mnie ujeżdżać. Byłem mocno podniecony, ona była dość głośna, przeżywała każde wejście w jej mokrą cipkę. Pierwszy raz spotkałem się z taką natychmiastową reakcją. Jęczała od pierwszego ruchu.

Blog Erotyczny

Anka wstała nie przerywając obserwacji, szybko się rozebrała i wróciła do nas. Zaczęła mnie całować i pieścić, Kaśka rytmicznie mnie ujeżdżała i jęczała coraz głośniej. Czułem, jak wchodzi coraz głębiej. Jej ruchy były chaotyczne, nie mogłem zbytnio się skupić, wiła się, zwalniała i przyśpieszała, nawet zbytnio nie pozwalała Ance zbliżyć się do mnie. W pewnej chwili zsunęła się ze mnie i położyła się z dłońmi między udami. Byłem kolejny raz zdziwiony, nigdy wcześniej nie widziałem takiej reakcji.

– Co jest grane?
– On ma chyba taki orgazm.
Mówiąc to rozbierała mnie do końca. Po chwili poczułem, że mój kutas jest w jej cipce i teraz ona zaczyna mnie ujeżdżać. Jednak to był inny sex, spokojniejszy i delikatniejszy. Ania zamknęła oczy i przeżywała po swojemu, każde wejście mojego penisa w jej ciało.
W tej właśnie chwili Kaśka wróciła do nas i zaczęła lizać piersi Ani, która wyrwana z przyjemności odwdzięczyła się pocałunkiem.
Po kliku minutach Ania chciała zmienić pozycję zeszła ze mnie i w tym momencie Kaśka rzuciła się wręcz na mojego kutasa liżąc go, zajęła się też moimi jądrami. Lizała sięgając językiem pod nie coraz głębiej. Czułem, że prawie dotyka mojego odbytu.

Ania po chwili wypięła pupę sugerując, że chce od tyłu. Przerwałem te przyjemne pieszczoty i chwyciłem Ankę za biodra i zacząłem pieprzyć. Oddychała znacznie głośniej, Kaśka wspomagała nas pieszczotami, lizała to jedno to drugie, mnie od tyłu po jądrach a Anię po piesiach. To było bardzo przyjemne, Ania wypinała i nadziewała się na kutasa coraz mocniej.
Kaśka po chwili przyjęła tę sama pozycję obok Kaśki, wystawiając dupkę do pieprzenia. Wszedłem w nią i tak jak poprzednio każde pchnięcie powodowało jęki z jej ust. Teraz już wiedziałem, tak się angażuje, tak przeżywa. Ania pocałowała ją w usta mówiąc:
– Mówiłam, że jest dobry.
– No jest. – Odparła Kaśka. – Dopychając pupę do moich bioder.
Po chwili zrozumiałem, że pora na zmianę, Ania ciągle była gotowa z wystawionym tyłeczkiem. Zacząłem ją pieprzyć mocno i głęboko jednak starałem się opanować, żeby nie wystrzelić za wcześnie.
Kaśka widać nadal chciała, bo czekała nie zmieniając pozycji. Co chwilę zmieniałem dziurki. Rżnąłem, jak chciałem i ile chciałem. One czekały na swoją kolej, ich szparki były ciągle wilgotne.
Miałem widok dwóch lasek z wypiętymi tyłkami chętnym na pieprzenie ze mną.

Po godzinie poczułem lekkie zmęczenie więc położyłem się na łóżku.
Dziewczyny obsługiwały się same, dzieliły się moim fiutem. Ujeżdżały mnie w tempie jakim chciały. Widziałem, że powoli mają dość ruchania, więc Ania wzięła fiuta do ust, obciągała głęboko a Kaśka zajmowała a się w tym czasie moimi jądrami. Lizała je, drażniła językiem leżąc między moimi udami.
Kutas, co chwilę znikał w całości w ustach Ani, a Kaśka najwyraźniej chciała lizać znacznie więcej, bo swój język wciskała pod moje jądra. Podniosłem lekko biodra i poczułem język na moim odbycie. Zaczęła go lizać próbując go wciskać głębiej.
Kaśka widząc, że dochodzę wciskała język w moją dziurkę. Wiedziałem, że za dużo tego i dłużej nie dam rady wystrzeliłem wprost do ust Ani. Czułem, że spermy była spora ilość, miała jej pełne usta. Połknęła spermę i położyła się obok. Kaśka nie była zbytnio zadowolona, mimo że miała dwa orgazmy, jak sama nas potem o tym poinformowała.
– Było zajebiście.
– No. – Powiedziała Ania – tylko jest problem.
– Jaki?
W końcu się odezwałem. Pierwsza myśl jaka mi przemknęła, jest zła, że do tego doszło.
– No taki, że z którą się ożenisz? – Powiedziała Ania wybuchając śmiechem.
– Ty jesteś wariatka.

Pozostałe części cyklu Sex Historia znajdziecie w dziale sex opowiadań. Dla miłośników sex rozmów polecamy dział telefonów erotycznych.

sex telefon

randki