Kolor włosów, a temperament erotyczny.

Kolor włosów, a temperament erotyczny.

temperament erotycznyNie wykonano jeszcze badań, które wprost udowadniają, że rudowłose osoby mają większy temperament erotyczny. Faktem jest to, iż atrakcyjność osoby dla jej otoczenia może być uzależniona od koloru włosów, jednak zależy to od stereotypów, które rządzą światem.
Przez wieki osoby o naturalnie rudych włosach traktowane były z podejrzliwością i wrogością. Grecy wierzyli, że po śmierci rudowłosi zamieniają się w wampiry. W starożytnym Egipcie osoby o takim kolorze włosów grzebano żywcem, składając w ten sposób ofiarę Setowi, bóstwu ciemności i chaosu. Maria Magdalena – grzesznica przedstawiana jest z długimi rudymi włosami, symbol nieokiełznanej seksualności. W Pompejach prostytutki nadawały swoim włosom czerwonawy odcień, by w ten sposób pokazać swoją gotowość seksualną. Krótko mówiąc, rudowłose osoby kojarzone postrzegane są jako osoby z dużym temperamentem erotycznym tylko z powodu, gdyż czerwień to ogień, który rozpala również zmysły.
Blondynki powszechnie uważane są za najatrakcyjniejsze. I to stwierdzono w przeprowadzonych badaniach, ekspedientki o jasnych włosach są skuteczniejsze w osiąganiu dobrych wyników sprzedaży niż brunetki. Blondynki postrzegane są jako kobiety delikatne, wzbudzające zaufanie. Nic dziwnego – jasnowłose są aniołki. Już dzieci mają wpajane, że to blond dziewczynki są miłe, grzeczne i śliczne. Być może dlatego mężczyźni wolą blondynki, od pierwszych lat swego życia słyszeli, że piękne i miłe ma włosy koloru blond.
Natomiast brunetki są postrzegane jako kobiety bezwzględne. Niestety mężczyźni kobiet o ciemnych włosach nie kojarzą z delikatnością i koniecznością otaczania opieki nad nimi.

sex telefon

tanie seks telefony
randki