Ostre dymanko – sex opowiadanie.

Niespodziewane, ostre dymanko – sex opowiadanie.

Sex opowiadanie nadesłane przez wiernego czytelnika.

sex opowiadanieTo dziwne, ale czułem, że laska z imprezy czeka na ostre pieprzenie. Dyskretnie dała znać bym podszedł za nią. Otworzyłem drzwi i oczom nie dowierzałem. Czekała na mnie w pozycji na pieska, jej wypięty tyłek był bardzo jędrny. Prezentował się idealnie. Czekała, aż ją wyrżnę, jak ostatnią dziwkę. Nie chciałem długo czekać, mój fiut był gotów.
– Wyruchaj mnie.
– Tak się suczce spieszy? Dobrze suczko, dawno nie byłem w żadnej cipce, a Twoja wydaje się idealna.
Bez zbędnych gierek wbiłem połowę kutasa do cipy napalonej laski. Widziałem, że troszkę ją zabolało, ale mimo to zacząłem ją rżnąć, jak swoją sukę. Cipka robiła się wilgotna więc mogłem wbić całego kutasa.
– Jesteś bardzo podniecająca suko!
Po kolejnych ostrych ruchach chciałem czegoś innego.
– Klękaj dziwko! Obciągniesz mi teraz!
W chwili, gdy otworzyła usta, wbiłem w niecałego fiuta. Chwyciłem za włosy i pierdoliłem bezwzględnie. Dławiła się, ale nie przeszkadzało mi to. Objąłem jej głowę dłońmi i kontynuowałem pieprzenie. Nie chciałem kończyć.
– Wstań, siadaj i rozłóż szeroko nogi.
Wykonała polecenie, ujrzałem napaloną cipkę. Władowałem chuja natychmiast. Moja suczka jęczała znacznie głośnie. W między czasie ktoś otworzył drzwi, jednak nie zareagowałem i nieproszony gość wyszedł. Patrzyłem jak mój prężny fiut wchodzi w mokrą cipę. Masowałem jej duże cycki. Suczka jęczała zdecydowanie głośniej, w chwili, gdy moja wielka pała wbiła się w nią w całości głośny krzyk wypełniał sypialnie. Pieprzyłem ją ostro, jak wyrafinowaną dziwkę.
Złapał ją znowu za włosy i spytałem:
– Chcesz być wierna suką?
– Tak.
– Klękaj i wypnij się.
Pośliniłem obficie jej drugi otwór, złapałem ją za biodra najmocniej jak się da i wepchnął kutasa w jej dupę z całej siły. Zająknęła, sądzę, że z bólu. Nie przestawałem, naplułem na fiuta i posuwałem ją rytmicznie. Z każdą chwilą rozluźniała się. Niebawem poczułem, że dochodzi więc wystrzeliłem w jej dupsko.
To był niezłe rżnięcie. Mam nadzieję, że będę miał jeszcze okazję wydymać tę sukę.

sextelefon
Tani sextelefon
randki