Zbyt ostro wyruchałem swoją laskę.

Zbyt ostro wyruchałem swoją laskę.

Sex Opowiadanie

Zbyt ostro wyruchałem swoją laskę.  Kolejne sex opowiadanie.

Znamy się z Agą kilka lat. Na życie seksualne nie mogę zbytnio narzekać. Uprawiamy łagodny sex. Aga nigdy nie dała sygnału, że chce czegoś więcej, czegoś na ostro. Mimo długiej znajomości nie wiedziałem, czy lubi dominację i lekką agresję.
Pewnego zimowego wieczoru przygotowałem romantyczną kolację. Obejrzeliśmy film i wypiłem sporo alkoholu. Zacząłem namiętnie całować swoją sex laskę. Po chwili moja dłoń powędrowała pod jej sukieneczkę. Podnieciła się natychmiast, pozwalając na dalsze masowanie cipki. Druga dłoń powędrowała na jej pierś.
– Mam ochotę Cię zerżnąć. Wykrztusiłem nieśmiało.
Zobaczyłem zdziwienie na jej twarzy. Nigdy wcześniej nie używałem takich słów. Zdjąłem jej majteczki i pieściłem jej myszkę, wsunąłem w nią palec, a następnie kolejny. Robiła się bardziej mokra, z jej cipki wypływały soczki, wyciągnąłem palce i przyłożyłem je do jej ust.
– Wyliż!
Nie miała na to ochoty więc przycisnąłem ją do łóżka i ścisnąłem bardziej pierś.
– Wyliż suczko!
Niechętnie wylizała.
– Klęknij suko!
To słowo wyprowadziło ją z równowagi. Wyraziła ostry sprzeciw, jakoś mi to nie przeszkadzało. Chwyciłem ją za włosy i zmusiłem do klepnięcia. Uklękła i posłusznie wzięła kutasa do ust. Ssała go i lizała z dużym zaangażowaniem. Poruszałem jej głową coraz szybciej.
Miałem ochotę na coś mocniejszego. Zawsze marzyłem o seksie analnym. Skierowałem ją na fotel i „zmusiłem” do pozycji, w której miałem przed sobą jej tyłeczek. Naśliniłem palec i włożyłem go do jej drugiej dziurki, która była bardzo ciasna. Aga przeraźliwie krzyknęła, seks analny nigdy nie wchodził w grę. Sięgnąłem po oliwkę, który akurat leżała na stoliku.

Nalałem kilka kropel do jej odrobinę luźniejszej dziurki i ponownie włożyłem palec. Aga chciała się wyprostować, jednak jej nie pozwoliłem na to. Niebawem wsunąłem dwa palce, nadal była ciaśniutka. Nie wytrzymałem dłużej, mój fiut szalał. Wyciągnąłem palce i wcisnąłem fiuta. Dziurka stawiała opór, nie mogłem Dałem jej porządnego klapsa, chyba trochę przesadziłem, na jej pośladku została odbita dłoń. Po chwili mój kutas był cały w jej dupie. Posuwałem ją coraz szybciej, moje jaja obijały się o jej pośladki.

Aga dziwnym głosem powiedziała bym przestał. Nie zrobiłem tego, posuwałem ją jak posłuszną kurwę. Moja posłuszna dziwka. Zwolniłem tempo, by mogła troszkę odsapnąć. Pogładziłem ją po plecach i delikatnie chwyciłem za piersi. Masowałem ją czule, a ona łagodniała, jej zwieracze rozluźniały się. Wbijałem kutasa do samego końca, a ona zaczęła jęczeć. Przyspieszyłem tempo i zacząłem ostro rżnąć, znowu jej się nie spodobało. Oczywiście kazała zwolnić, nie chciałem tego. Odburknąłem:
– Milcz suko!
Znowu się wkurzyła i spięła. I tak miałem przerąbane więc nie miałem zamiaru zwalniać. Posuwałem ją, jak chciałem. Krzyknęła:
– Jesteś nienormalny! Puść mnie!
Przycisnąłem ją mocniej i pieprzyłem dalej.
– Wypnij dupę bardziej szmato!
Wiedziałem, że zaraz się zleję. Chciałem sobie jeszcze tak poruchać, wiedziałem, że taka okazja się więcej nie nadarzy i, że być może to będzie koniec związku. Ona nie zniesie takiego upokorzenia. Ruchałem ją, trzymając by się nie wyrwała. Ponownie zwolniłem, chciałem to czuć, jak najdłużej, jej ciasny otworek. Nie przyspieszałem, dałem jej trochę swobody, pieściłem jej cipkę i piersi. Powoli pokorniała, stawała się uległa. Szepnąłem jej do ucha, że ma cudowne dziurki, że jest świetna. Wypięła swoją dupcię bardziej, zdziwiło mnie to. Szeptałem dalej i waliłem szybciej. Nie sprzeciwiała się w ogóle, zaczęła jęczeć głośniej. Masowałem jej cipę, z której lały się soki. Włożyłem jej palce, by kolejny raz oblizała je. Zrobiła to natychmiast.
– Grzeczna suczka.

Nie zareagowała oburzeniem, tylko głębokim jękiem. Czułem, jak dochodzi, jak drży nie czekając dłużej, wyciągnąłem i strzeliłem na jej plecy. Odwróciłem ją i namiętnie pocałowałem, podziękowałem za wspaniały seks. Nie wiedziałem co będzie dalej. Wiedziałem, że za ostro wyruchałem swoją laskę. Aga bez słowa poszła do łazienki.

seks telefon

internetowe randki