cipka foto

Łechtaczka – dowiedz się więcej.

Łechtaczka – dowiedz się więcej.

Łechtaczka – dowiedz się więcej, prościej będzie Ci doprowadzić Twoją partnerkę do orgazmu.
Łechtaczka – znajduje się w pobliżu przedniego połączenia warg sromowych mniejszych. Część widoczna znajduje się powyżej pochwy, jedna czwarta łechtaczki jest widoczna. Ze względu na swoją budowę i unerwienie odgrywa podstawową rolę w pobudzeniu seksualnym i orgazmie. Jest to najbardziej erogenne miejsce w całym ciele kobiety i najbardziej czułe na bodźce dotykowe. Pozwala na osiągnięcie orgazmu przez stymulację dotykową w czasie stosunku seksualnego lub podczas masturbacji. Zwykle potrzeba od 2 do 5 minut, by zareagowała na podniecające bodźce, i co najmniej 8 minut ciągłego pobudzania, by doszło do orgazmu.
Zazwyczaj łechtaczka u dorosłej kobiety posiada trzon długości około dwóch cm, z dwoma ciałami jamistymi, zakończony żołędzią o średnicy 4 mm, pokrytą napletkiem. Trzon łechtaczki może być krótki albo długi, cienki lub gruby, a żołądź płaska, stożkowata albo kulista. Należy wiedzieć, że łechtaczka rośnie przez całe życie kobiety. Budową przypomina mikro penisa, różni się wielkością. Jest jeszcze jedna różnica: penis lubi silną stymulację i w miarę pieszczot rośnie, łechtaczka w wyniku silnego podniecenia, czasowo kurczy się czyli zmniejsza się i cofa. Z tego powodu mężczyźni zaprzestają pieszczot sądząc, że skoro się zmniejsza to pieszczoty nie przynoszą należytego skutku. Rada – nie zaprzestawać pieszczot, zmniejszająca się łechtaczka jest oznaką podniecenia.
Każda kobieta lubi różnego rodzaju pieszczoty, jednak zazwyczaj na początek łechtaczka lubi delikatność. Kiedy będzie dostatecznie rozgrzana można trochę ostrzej. Jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy? Kluczem jest czułe masowanie oraz lizanie całej okolicy wzgórka łonowego. Końcowa faza bezsprzecznie powinna mieć stałe tempo i jeden sposób drażnienia.
Przykładowe techniki stymulacji łechtaczki:
– Dwoma palcami rozszerzyć wargi sromowe i środkowym palcem pocierać łechtaczkę.
– Wsunąć w pochwę jeden lub dwa palce, wewnętrzna strona dłoni leży na wzgórku łonowym kobiety. Palce powinny się swobodnie wsuwać i wysuwać. W tym czasie spodem dłoni uciskamy łechtaczkę i wargi sromowe.
– Pieść także partnerkę wokół łechtaczki, nie dotykając jej a orgazm, który nastąpi, będzie zdecydowanie intensywniejszy.
– Można bardzo ostrożnie szczypać łechtaczkę i ciągnąć palcami ale tylko wtedy, kiedy osiągnęła odpowiedni stopień podniecenia – twardości. Nie wolno robić tego za wcześnie i na końcu.
– Podczas pieszczot palcami powinny one być one nawilżone.
Są kobiety dla których stymulacja łechtaczki jest nieprzyjemna (występuje u nich duża nadwrażliwość). W takim przypadku można użyć specjalny żel znieczulający. Żel przepisywany jest przez lekarza i stosuje się go bezpośrednio na łechtaczkę tuż przed stosunkiem.
Należy też pamiętać, że orgazm łechtaczkowy u kobiet to nie koniec zabawy. Kobieta może mieć orgazm wielokrotny. Warto spróbować.

About Emanuel M.

Autor opowiadań i artykułów o tematyce erotycznej.