Sex Roboty – innowacyjna generacja sex lalek.

Sex Roboty – innowacyjna generacja sex lalek.

Lalki erotyczne wielu osobą kojarzą się z nadmuchiwanymi erotycznymi lalkami z sex shopów na wieczorach kawalerskich. Jednak tego typu sex lalki to tylko gadżety wywołujące uśmiech. Nowoczesne lalki to połączenie najnowszych technologii z dziedziny robotyki, sztucznej inteligencji i materiałów emitujących skórę.  Nie jest to już sex lalka a raczej sex robot, który potrafi wchodzić w interakcję z użytkownikiem. Jedną z czołowych firm projektujących i produkujących zaawansowane sex roboty tego typu jest firma Robot Companion.

Robot Companion to firma tworząca przełomowe roboty erotyczne AI. Bardziej zaawansowane niż kiedykolwiek wcześniej, firma twierdzi, że ich zaawansowane roboty są pełnoetatowymi towarzyszami, którzy zmniejszają stres i uczucie samotność. Samotność i wykluczenie to problem XXI wieku. Regularna aktywność seksualna jest niezbędna dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Szkody wyrządzone przez poczucie bycia niechcianym i wykluczonym ze środowiska społecznego wykraczają daleko poza sferę negatywnych emocji. Powodują pogorszenie stanu zdrowia i późniejsze skrócenie długości życia. Dlatego tego typu sex lalki dla wielu mężczyzna, ale i kobiet mogą być sposobem na polepszenie swojego życia.

Sex Roboty od Robot Companion

Sex Roboty od Robot Companion to interaktywne lalki erotyczne które mogą podnieść realistyczne doświadczenie seksu do czegoś jeszcze bardziej ekscytującego, satysfakcjonującego i ożywczego. Te wysoce zaawansowane roboty AI łączą różne aspekty technologii sztucznej inteligencji, aby zapewnić naprawdę wyjątkowe wrażenia. Niektóre z cech robotów seksualnych AI Robot Companion obejmują interakcję głosową, czujniki dotyku, ruch, a ich temperatura ciała wynosi 37° Celsjusza. Te innowacyjne sex roboty rozwijają się, kształtują osobowość dostosowując z czasem coraz bardziej do użytkownika.

Wszystko brzmi pięknie, ale zapewne się spytacie, ile kosztuje sex robot. Koszt takie sex robota z pełnymi możliwościami to 3.545$ z darmową wysyłka również do Europy.  Jakie są w pełni możliwości takiej laki? Przykładem niech będzie lalka Amber która najbardziej nam się spodobała, poniżej jej parametry i opis możliwości.

Sex Roboty
Sex Robot Amber.

Parametry sex robota Amber

Budowa:

Piersi: 96 cm

Talia: 58 cm

Biodra: 105 cm

Głębokość pochwy: 17 cm

Głębokość odbytu: 14 cm

Głębokość jamy ustnej: 2 cm (nie nadaje się do stosowania jako otwór płciowy, ponieważ usta są zmechanizowane)

Waga brutto: 49 kg

Szkielet: Szkielet ze stali kompozytowej.

Sztuczna inteligencja: Interaktywne rozmowy głosowe, zarówno seksualne, jak i nieseksualne, w tym jęki i sex rozmowy.

Ruch twarzy: głowa, szyja, usta i usta

Może łączyć się z Internetem przez Wi-Fi i pobierać informacje z Internetu.

Funkcje głowy robota AI:

Mimika twarzy, która zmienia się w zależności od reakcji.

Animowane oczy, które mogą się poruszać, mrugać i mrugać.

Głowa, która przechyla się i obraca.

Usta, które synchronizują usta podczas mówienia komunikacji bez barier, odpowiedzą na każde pytanie!!!

Zaawansowany korpus z czujnikami i systemem ogrzewania:

Wiele wbudowanych czujników dotykowych, które reagują na dotyk. Będzie reagować słownymi wyrażeniami i jękami w zależności od poziomu podniecenia. Jej czujniki dopochwowe reagują na poziom dotyku lub penetracji.

Wewnętrzny system grzewczy, dostaje temperaturę ciała jak prawdziwy człowiek (37 ° C). Zapewnia to bardzo wygodne i realistyczne ciało. Technologia ogrzewania elektrycznego jest w 100% certyfikowana jako bezpieczna.

Zaawansowana skóra TPE wykonana z nowego materiału TPE o nazwie M-TYPE, który jest bardziej elastyczny i trwały. Materiał M-TYPE rozciąga ponad 2x zwykłego TPE, dzięki czemu jest mniej podatny na otarcia skóry. Materiał M-TYPE jest w 100% spożywczy i jest w 100% bezpieczny w dotyku i pocałunku.

sex robot Amber

Dla zainteresowanych link do sklep internetowego gdzie znajdziecie spory wybór sex lalek firmy Robot Companion /również jej tańsze wersje/: https://www.robotcompanion.ai/shop/

 

tanie seks telefony
randki