Sex XXI wieku

Sex XXI wieku
BodAI

Sex XXI wieku

Sex VR to już niedaleka przyszłość. Ta technologia zapewne stanie się częścią sex biznesu w ciągu od 2 do 5 lat. Co czeka nas dalej? Człowiek zawsze dąży do nowych wyzwań i w tej dziedzinie również.
Serwis futureofsex.net przeprowadził badania i opublikował raport na ten temat.

Poniżej przedstawiamy podsumowanie tego raportu.

Prognozy:
– przed rokiem 2033 gwiazdki filmów B klasy będą sprzedawać swoje repliki zaprojektowane do seksu
– do roku 2045 co dziesiąta młoda osoba będzie miała zaliczony seks z humanoidalnym robotem
– przed 2028 rokiem jedna czwarta młodych ludzi będzie uprawiać wirtualny Sex za pomocą gadżetów erotycznych na odległość z innym partnerem
– drukowane w 3D części swojego kochanka dodadzą realizmu w cyber seksie i to już ok 2025 roku
– ok 2024 roku wiele osób zrezygnuje z realnego seksu zastępując go foto realistycznym światem wirtualnym
– ok 2024 powstanie interfejs mózg komputer umożliwiający wzajemne symulacje do osiągnięcia orgazmów
-ok 2020 roku zabawki erotyczne staną się popularną częścią wirtualnej rzeczywistości, całkowicie zmieniając świat rozrywki dla dorosłych

Sex XXI wiekuOsoby nie związane z technologiami mogą pomyśleć, że to przesada, ale to całkiem realna wizja. Roboty, zabawki erotyczne humanoidalne już istnieją, gadżety umożliwiające uprawiać sex z partnerem na odległość także. A światy wirtualne? O tym pisaliśmy w poprzednim artykule więc chyba nie trzeba do tego przekonywać.

tanie seks telefony

Za 10-15 lat te technologie zostaną dopracowane do takiego stopnia, iż przestaną być tylko nowinkami technologicznymi, a ich popularność wpłynie na spadek cen więc i zwiększenie dostępności.
Już teraz są prowadzone zaawansowane prace nad sztuczną inteligencją ukierunkowaną na doznania erotyczne, sex rozmowy i interakcje człowiek- maszyna. Czy nam się to podoba, czy nie taki świat nadejdzie niebawem.

sextelefon
Tani sextelefon
randki