Sex w sieci. Opowiadania erotyczne coraz częściej czytane.

Sex w sieci. Opowiadania erotyczne coraz częściej czytane.

Doktor Nowosielski przedstawił dane, z których wynika, że w USA około 70 procent osób przyznaje, iż przynajmniej raz w życiu zaangażowała się w cyberseks. Cyberseks jako sposób do zawierania znajomości, poszukiwania treści erotycznych bądź wzajemnego oglądania się w internetowych kamerach.
Według Diane Kholos, najczęstszą formą zdrady wśród Amerykanów jest wysyłanie przez Internet bądź komórkę erotycznych tekstów oraz nagich swoich zdjęć. Sądzi, że za rozluźnienie obyczajów nie należy obwiniać internetu, Internet nie jest odpowiedzialny za zdrady. Jej zdaniem Internet jedynie ułatwia nawiązywanie znajomości.
W obecnych czasach partnera seksualnego znacznie częściej poszukujemy w sieci niż w minionych latach. Zbigniew Izdebski informuje, że do seksu z dopiero co poznaną w sieci osobą przyznaje się około 30 procent mężczyzn i 27 procent kobiet z zapytanych o to. Dane procentowe pokazują, iż w sieci coraz bardziej aktywne są kobiety. Profesor twierdzi, że anonimowość jaką daje Internet, sprawia, iż kobiety flirtujące za ekranem komputera są bardziej otwarte. Są bardziej bezpośrednie w wyrażaniu swoich oczekiwań seksualnych. Mówią takim językiem jakiego by nie użyły podczas bezpośredniego kontaktu.
Według doktora Krzysztofa Nowosielskiego w seks on-line angażują się głównie młodzi ludzie, zaś osoby dojrzałe korzystają z portali randkowych i komunikatorów. Dlaczego? Cyberprzestrzeń oferuje więcej możliwości niż świat rzeczywisty.
W sieci dużą popularnością cieszą się opowiadania erotyczne. Sex opowiadania pisze i czyta coraz więcej osób.
Portale erotyczne – serwisy erotyczne skupiają dwie grupy ludzi. Pierwsza to „wieczni pisarze”, czyli osoby, które szukają ekscytacji w samych kontaktach internetowych. Druga grupa to użytkownicy zdecydowani na pozyskanie partnerów seksualnych. Wiadomo, że porno w sieci kwitnie. Anonimowość, którą daje Internet, pozwala na wysoki poziom odwagi w określaniu własnych pragnień i preferencji. Kobiety z dużą łatwością opowiadają dziś o intymnych relacjach. Coraz częściej seks staje się dla kobiet tylko przygodą. Uczucia schodzą na plan dalszy. Kobiety, biorące udział w badaniu, przyznały, że jedną z głównych przyczyn, dla których postanowiły uprawiać sex „bez uczuć” jest aspekt fizyczny. To „walory cielesne” nakłaniają je do tego rodzaju seksu. To zupełnie inaczej niż w związku, w którym głównymi motywami jest miłość, uczucie i przywiązanie.

sex telefon

randki