Szybki sex numerek po nudnej imprezie.

Szybki sex numerek po nudnej imprezie.

Krótkie sex opowiadanie naszej czytelniczki. Inne seks opowiadania znajdziesz w dziale opowiadania erotyczne.

sex numerekMiałam ochotę na szybki numerek. Nie jestem zbytnio powściągliwa. Wiem, że kobieta lubiąca seks nie jest przychylnie postrzegana, jednak mnie to nie przeszkadzało. Byłam na stażu w Gdyni, a mieszkam w Katowicach. Korzystałam z życia i wolnego czasu.
Wracając do mojej ochoty, to wypatrzyłam sobie kandydata. Pozwoliłam się „zdobyć”. Impreza dość nudna więc zaproponowałam wyjście. Poszliśmy do hoteliku, w którym mieszkałam. Bez zbędnych ceregieli powiedziałam, iż mam ochotę na pieprzenie. Robert był zaskoczony tym co powiedziałam, chyba nawet troszkę się zmieszał.
Bez zbędnych słów zbliżyłam się do niego i położyłam rękę na jego kutasie, zaczęłam go delikatnie masować. Drugą rękę wsunęłam mu pod koszulę. Poczułam jak jego kutas twardnieje, nie przestawałam masować. Zjechałam dłonią z jego klatki znacznie niżej, odpięłam mu rozporek i obsunęłam spodnie wraz z bokserkami. Jego fiut stał już na baczność. Pochyliłam się i polizałam główkę jego pały, by po chwili włożyć sobie go całego do ust. Był bardzo smaczny, moja cipka zrobiła się od razu wilgotna. Obciągałam mu coraz szybciej, wkładałam go coraz głębiej. Robert się ożywił, chwycił mnie za głowę, którą rytmicznie dociskał do siebie.
Po chwili usłyszałam:
– Wstań zerżnę Cię!
Spodobało mi się propozycja, dlatego też natychmiast wstałam i odwróciłam się wypinając pupę. Nie czekał ani chwili, wpakował mi swojego prężnego kutasa do mokrej cipki, wszedł bez oporu. Posuwał mnie ostro i do końca, na swojej drugiej dziurce poczułam wilgotny palec. Niebawem poczułam go już w środku, moje zwieracze stawiały opór, ale po chwili się poluźniły. Rżnął mnie ostro, a z mojej napalonej mokrej cipki wypływały soki. Czułam jak moje ciało zalewa rozkosz, zwolnił tempo, ale ruchy były jeszcze głębsze i mocniejsze. Poczułam ciepło spermy.
– Może powtórzymy kiedyś sex numerek? Troszkę to przypominało sex spotkanie ze stron typu sex anonse.
– Nic nie przypominało 🙂 Lubię sex i już.

sex telefon

randki