Zabawa z doktorem cz.3 – sex historie

Zabawa z doktorem cz.3

Najlepsze Opowiadania Erotyczne

Może ta opowieść jest banalna i wygląda jak z działu sex historie, ale dla mnie jest całkiem realna i ma swój początek i koniec. Napisałam już dwie części teraz kolejna. Jak pierwsze zdanie sugeruje jest to część ostatnia.
Wiedziałam, jak zaczęła się ta znajomość. Zupełnie dziwnie, jak tandetna telenowela lub delikatny film porno. Wizyty domowe doktorka i sex. Mam nadzieję, że z tego coś wyjdzie, gdyż nasza znajomość trwała już kilka miesięcy. Poznawaliśmy stopniowo swoje sekrety. Uwielbiałam go i zastanawiałam się wciąż nad trwałością naszego „związku”.
Zapytałam jednego wieczoru, co jest grane i czy może być z tego coś trwalszego. Usłyszałam:
– Nie jest dobrze? Konieczne są zmiany?
– Niby nie, ale czy tak ma być wiecznie?
– Do wieczności jeszcze sporo brakuje 🙂
Pragnęłam jego ciała i „ducha”. Zaczęło się dziwnie, ale nie chciałam, by się skończyło.

– Opowiedz mi nasz najlepszy sex, taka mała prośba. Najlepiej napisz mini opowieść erotyczną.
– W jakim celu?
– Chciałbym zobaczyć, co zrobiło na Tobie wrażenie, co Cię podnieca. Zrobisz to dla mnie?
– Nie wiem, czy potrafię. Nigdy tego nie robiłam.
Mój doktorek wyjechał na dwa tygodnie w delegację. Miałam sporo czasu wolnego więc wzięłam się za spełnienie jego prośby, czyli pisania sex opowiadania.
Był to jeden ze wspólnych wieczorów. Przyjechałeś bardzo zmęczony i niemalże padłeś w drzwiach. Wziąłeś natrysk i udałeś się na spoczynek. Po kilku godzinach poszłam pod prysznic. Kiedy kończyłam dołączyłeś do mnie. Twoja nagość pobudziła moje zmysły. Skierowałam usta do Twojego penisie schylając się tak, żebyś mógł swobodnie pieścić moją szparkę. Byłam wilgotna na samą myśl o tym. Lizałam penisa i wkładałam sobie go z każdą chwilą głębiej. Kilka minut później poczułam palce na rozpalonej cipce. Dwa wcisnąłeś do środka, cipka ponownie zalała się sokami. Ssałam z jeszcze większym zaangażowaniem. Klęknęłam, by jeszcze szybciej lizać Twego twardego kutasa. Twoje podniecenie przekraczało granice, więc odciągnąłeś moją głowę. Zmieniliśmy się pozycjami. Moja cipka doznała kolejnych rozkoszy. Dossałeś się do mnie z wielką zachłannością. Lizałeś i ssałeś na przemian.

Po tych cudownych minutach usiadłeś, a ja Na Tobie. Zaczęłam od płytkich ruchów. Z każdym ruchem nadziewałam się głębiej. Całowałeś moją szyję i piersi, które falowały w rytm naszych ciał. Nie mogłam się opanować, było mi tak dobrze. Ujeżdżałam Cię szybciej i mocnej, zbliżałam się do końca. Czułam, że Ty także jesteś blisko. Po chwili poczułam gorącą spermę w sobie, moje ciało drżało z rozkoszy.
Przeczytałam, to co napisałam i wysłałam na maila mojego doktorka. Zastanawiałam się czy ta nasza sex historia spodoba mu się, a dokładnie styl w jakim napisałam.

sex telefon

internetowe randki