Siłownia, basen, niezapomniany sex.

Siłownia, basen i sex.

Siłownia, basen i sex. Specjalne sex opowiadanie dla pewnego mężczyzny.

Po ciężkim tygodniu poszłam na siłownię. Nie wiem, kiedy minęła godzina. Zauważyłam obok mnie umięśnionego faceta, zdjął koszulkę. Rozejrzałam się, nie było nikogo. Jego spocona muskulatura robiła wrażenie.
– Witam.
– Cześć.
Zrobiło mi się głupio, że patrzyłam jak małolata.
– Niebawem zamykamy.
– Aha.
Zerknęłam na zegarek i pożegnałam się. Chciałam skorzystać jeszcze z basenu. W szybkim tempie poszłam do szatni przebrać się i pobiegłam na basen. Nie było nikogo prócz mnie i muskularnego mężczyzny, był już w basenie. Wskoczyłam do wody, przepłynęłam pod wodą obok niego. Jego kąpielówki opinały jędrne pośladki i uwypuklały sporego penisa.
Przepłynęłam kilka razy basen. Dopłynęłam do krawędzi basenu, by chwilkę odpocząć i wyjść. Nie wiadomo skąd pojawił się przystojny nieznajomy.
– Masz piękne ciało.
– Słucham?
– Masz piękne ciało, a zwłaszcza pupcię, której mogłem się dobrze przyjrzeć.
Nie odpowiedziałam, wsparłam się dłońmi, by wyjść z basenu. Chwycił moje ręce.
– Nie wychodź. Zostań proszę. Chciałbym “uprawiać” z Tobą sex.
Z łatwością przyciągnął mnie do siebie. Nie wiem, dlaczego, ale pragnęłam mieć go w sobie. Bez chwili zastanowienia rozłożyłam nogi i owinęłam je wokół jego pasa. Nieco mi się stało. Przyciągnął mnie do siebie i obdarzył pocałunkiem. Odwzajemniłam pocałunek, a on przysunął mnie mocniej do siebie. Poczułam jego fiuta, był naprawdę duży. Nie miał kąpielówek, jego olbrzym nabrzmiewał. Całował mnie namiętnie i zsuwał strój. Wkrótce poczułam twardego fiuta na pośladkach i cipce. Zsunął mnie z siebie, staliśmy przed sobą nago. Teraz widziałam w całej okazałości jego olbrzymka.
Nie mogłam się oprzeć i wzięłam go do ręki. Nigdy wcześniej nie dotykałam tak wielkiej pały.
– Tak dużym sprzętem chyba dostarczasz sporo orgazmów kobiecie.
– Chciałbym Ciebie doprowadzić do orgazmu.
Nie opanowałam się.
– Chcę byś wszedł we mnie.
Jęknęłam czując jego ogromny kutas w mojej dłoni. Chcę wiedzieć jakie to uczucie mieć w sobie tak dużego fiuta.
Objął mnie i podniósł do góry, poszliśmy w róg basenu. Trzymając mnie za biodra wsunął swojego wielkiego fiuta do mojej spragnionej pizdeczki. Już od samego początku głośno jęczałam. Jego fiut wypełniał każdy centymetr mojej cipki. Chwyciłam go obiema rękoma za szyję, a on zaczął mnie rżnąć tak jak nigdy wcześniej nie byłam ruchana. Kutas wsuwał się coraz głębiej i głębiej. Podnosiłam biodra w górę i w dół w rytmie takim, jaki nadawał.
– Nie wytrzymam dłużej!
– Nie krępuj się, odda się rozkoszy!
Jego wielki fiut doprowadził mnie do orgazmu.
Przenieśliśmy się na schody, na które usiadł. Nadziałam się natychmiast i zaczęłam ujeżdżanie. Nabijałam się do końca, jeździłam jak szalona, a moje piersi obijały się o jego twarz. Usłyszałam:
– Zaraz eksploduję!
Chwycił mnie za biodra i docisnął na kutasa. Spuścił się do środka cipki. Jego olbrzymi kutas i strzały spermy doprowadziły mnie do kolejnego orgazmu. Jeździłam jeszcze przez chwilę na sterczącym fiucie.
Przyznałam się, że nie miałam nigdy dwóch orgazmów i na dodatek tak silnych. Poszliśmy pod prysznic. Przy wyjściu wymieniliśmy się numerami.