Sex czat – upragniony trójkąt.

Sex czat – upragniony trójkąt.

Sex czat – upragniony trójkąt. Opowiadanie erotyczne napisane na życzenie czytelnika. Więcej historii erotycznych znajduje się w dziale sex opowiadania.

Od dawna myślałem o trójkącie. Miałem kilka dziewczyn, ale żadna na to się zgodzić nie chciała. Minęło kilka miesięcy, a mnie ten pomysł cały czas chodził po głowie. Oglądałem dużo filmów porno na kanałach typu sex tuba, oczywiście z udziałem dwóch kobiet i mężczyzny.

Pewno wieczoru, kiedy chodziłem po stronach erotycznych wpadłem na pomysł by wejść na sex czat. Tam miałem zamiar znaleźć chętne na trójkąt. Niestety szukanie zajęło znacznie więcej czasu niż sądziłem. Po kilku dniach i ciężkich dyskusjach doszło do spotkania.

Asia dosyć pokręcona kobietka i Ola chyba bardziej ułożona. Obie miały ciało idealne. Umówiliśmy się w przydrożnym motelu ani one, ani ja nie chcieliśmy u siebie. Grunt neutralny.
Spotkaliśmy się późnym wieczorem. Zarezerwowałem pokój jeden dzień wcześniej. Wziąłem trzyosobowy, by nie było żadnych niejasności. Byłem ostatni, dziewczyny były już w pokoju. Przywitałem się i zaproponowałem drinki. Moje dwie chętne na sex laseczki poprosiły o czystą wódkę. Wypiliśmy po kilka kieliszków. Poszedłem do łazienki, przy okazji w ekspresowym tempie odświeżyłem się.


Kiedy wróciłem zobaczyłem opartą Asię na sofie z rozłożonymi szeroko nogami. Nie miała już na sobie majtek więc jej różowa cipka była na wierzchu. Zaczęła masować swoją muszelkę. Prowokująco pośliniła swoje palce i wróciła do pieszczot. Jej dłoń rozcierała nadmiar soków wyciekających z cipki.
Nie wytrzymałem dłużej tego więc rozpiąłem rozporek, by wyciągnąć sterczącego fiuta. Olka poszła do łazienki. Kiedy wróciła mój kutas już sterczał na zewnątrz. Olka zbliżyła się do mnie wzięła go do ręki. Swe usta skierowała do mych, połączyliśmy się w namiętnym pocałunku. Asia podeszła do nas.

Wiedziałem, że czeka mnie duża przyjemność, więc położyłem się wygodnie na łóżko. Jedna z dziewczyn zajęła się natychmiast fiutem. Ujęła go w palce i zsunęła z niego skórkę. Pochyliła się i objęła ustami jego główkę. Po delikatnym drażnieniu wsunęła go głęboko do ust i zaczęła ostro obciągać. Rozłożyłem szerzej nogi, by głowa laski robiącej mi przyjemność zmieściła się między nimi.

Po tak cudownym obciąganiu poczułem cipkę na swoim fiucie. Aśka nabijała się na kutasa. Wszedł w nią bez oporów. Czułem jej gorącą cipkę. W tym czasie Olka wciskała mi język do ust i zerkała na ujeżdżającą mnie znacznie szybciej Aśkę. Po chwili poczułem jej język na jajach. Było to niesamowite uczucie.

Poprosiłem by dziewczyny zabawiły się swoim ciałkiem. I tak się stało, lizały swoje cipki wzajemnie, wpychały paluszki, żałowałem, że żadna nie wzięła wibratora. Dołączyłem do pieszczot. Olka lizała cipkę Asi, a ja jej. Obie dziewczyny rozpływały się w rozkoszy. Decydującym tonem powiedziałem, by wypięły swoje dupcie. Po kilku sekundach przed oczami miałem dwie jędrne dupeczki. Miałem ochotę na sex analny, jednak o tym mowy nie było więc wcisnąłem kutasa w cipkę Asi. Wykonałem kilka ruchów i zmieniłem szparkę. Tę czynność wykonałem kilka razy. Dziewczyny jęczały z rozkoszy i nie były zadowolone jak opuszczałem ich dziurki. Przy Aśce przyspieszyłem, poczułem jej znacznie głębszy oddech, wbijałem jej fiuta najgłębiej jak się da i ugniatałem jej duże cycki. Jęknęła głośniej a cipka objęła mocniej mego fiuta. Była to dla mnie informacja, że doszła.

Przeszedłem do cipki Olki. Tutaj musiałem się “napracować”. Położyła się na plecach, pieprzyłem ją rytmicznie. Aśka zajęła się jej piersiami, zataczała koła wokół brodawek, ssała je. Czasami nadstawiła swoją cipkę, bym ją polizał, troszkę mi to przeszkadzało w ruchani Olki, ale robiłem to z przyjemnością. Aśka doszła po jakiś trzydziestu minutach rżnięcia. Wtedy położyłem się, a dziewczyny wzięły się za obciąganie, robiły to na przemian. Nie wytrzymałem tak długo i wystrzeliłem, nie wiem która z nich miała kutasa w ustach. Wyciągnęła w trakcie strzału, by następna mogła włożyć. Było to niesamowite uczucie, strzeliłem dwóm laskom w usta. Opadliśmy na łóżko. Usłyszałem:
– Mam nadzieję, że to nie koniec…….. Ciąg dalszy nastąpi 

baner-sex-telefon