Seks po długiej rozłące.

 Seks po długiej rozłące.

Seks po długiej rozłące. Więcej opowiadań erotycznych w dziale sex opowiadania.

Seks po długiej rozłące.

Wyjechałem na kilka miesięcy do Norwegii. Nie mogłem doczekać się powrotu do mojej sex laski. Ten dzień nadszedł, na miejscu byłem o godzinie 22. Dowiedziałem się, że jej nie będzie. Lekko zawiedziony wszedłem do domu. Przeszedłem przez hol do salonu i oniemiałem.

Ola siedziała na sofie w staniczku i majteczkach. Jej ciało było cudownie opalone. Na ten widok mój fiut ożywił się, spodnie stawały się ciasne.
Zbliżyłem się do niej, a ona położyła mi stopę na kroczu. Przesuwała ją masując fiuta przez spodnie. Zaczęła rozpinać mi spodnie, po chwili mój nabrzmiały kutas sterczał przed jej twarzą.

Olka zdjęła staniczek, jej duże piersi spowodowały, że nie mogłem od nich oderwać oczu. Zsunęła moją odzież. Uklęknąłem i zacząłem delikatni całować jej uda. Starałem się robić to bardzo zmysłowo, prowokowałem cipkę, ale nie dotykałem jej. Zaczęła wzdychać i skierowała swoje paluszki do cipki. Widziałem, jak robi się mokra. Złapała moją głowę i docisnęła do swojej pizdeczki. Dociskała coraz mocniej, traciłem oddech.

Po chwili zamieniliśmy się miejscami. Dosiadła mnie, usiadła okrakiem na moim fiucie, czułem, jak zanurzam się w jej gorącej cipce. Ujeżdżała mnie podskakując coraz szybciej i mocniej. Wbijała go sobie z dużą rozkoszą. Z jej ust wydobywały się głośne jęki. Czułem jej rozkosz i zbliżający się orgazm. Mój orgazm również się zbliżał. Zalałem ją dużą ilością spermy, byłem bardzo wyposzczony.