Brak ochoty na seks – nie zawsze musi tak być.

Brak ochoty na seks – nie zawsze musi tak być.

To, jak się czujemy, wywiera ogromny wpływ na siłę popędu seksualnego. Podczas urlopu, gdy jesteśmy odprężeni, nie myślimy o pracy zazwyczaj seks występuje znacznie częściej.

Przeprowadzone badania potwierdzają, że zmęczenie oraz stres hamują pożądanie. To właśnie kłopoty, praca od rana do późnej nocy robi swoje.
Bardzo często tracimy ochotę na seks, dlatego też powinniśmy starać się temu zapobiec. Pomoże nam w tym np. akceptacja siebie. Zakompleksiona kobieta zamyka się w sobie, obawia się wyrażać swoje pragnienia, myśląc, że zostanie np. wyśmiana. Idealnych kobiet jest niewiele. Życie seksualne nie jest uzależnione od idealności. Seksapil często nie ma wiele wspólnego z wyglądem. Każdy ma swoje mocne strony, warto je wyeksponować. Na zwiększenie ochoty na sex wpływa myśl o nim, a więc myśl o seksie jak najczęściej. Wyobrażanie różnych seksualnych sytuacji, rozpala zmysły. Wracając wieczorem do domu, rodzi się ochota na rozpalenie ciała.

Częstotliwość również ma duże znaczenie. Im bardziej jesteś osobą aktywną seksualnie, tym większe masz potrzeby. Regularny seks rozbudza potrzeby i utrzymuje je na wysokim poziomie.
Znaczenie ma także wcześniejsza pora udania się do sypialni. Jeśli lądujesz w łóżku późnym wieczorem, po całym dniu pracy i wieczornych obowiązkach, nic dziwnego, że nie masz ochoty na seks. Zasypiasz, gdy tylko przyłożysz głowę do poduszki. Postaraj się wygospodarować trochę czasu na intymne chwile we dwoje.
Panowie, kobieta pragnie w łóżku mężczyzny, nie bezradnej “sieroty”, za którą wszystko trzeba zrobić. Oczywiście, chce, żebyś był czuły, jednak nie dziecinny czy zniewieściały. Dodatkowo zadbaj o to, by wiedziała, jak bardzo ci się podoba, że jej pragniesz.

Na rozbudzanie ochoty wpływają dzienne pieszczoty, czułość, zainteresowanie wszelkimi sferami życia. Radość z osiąganych sukcesów przez partnera wiele znaczy.
Domowym sposobem na zwiększony apetyt na seks jest seler. Seler działa na ukrwienie narządów płciowych bardzo intensywnie. Wpływa, na jakość potencji i długość stosunku. Działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn. Tygodniowe spożywanie surówek i soków selera da zadowalający efekt.

Dodaj komentarz