Ciekawe informacje erotyczne według portalu erotycznego zarwij.pl

Ciekawe informacje erotyczne według portalu erotycznego zarwij.pl

1. Jeśli partner nie myśli tylko o sobie wówczas intensywny stosunek może trwać prawie 40 minut. Czas znacznie się pogarsza, jeśli facet myśli tylko o sobie.
2. Seks, lek na ból głowy. Podczas stosunku w organizmie kobiety wzrasta poziom serotoniny, czyli hormonu, który jest naturalnym środset507048kiem przeciwbólowym.
3. Poranne mdłości ciężarnych kobiet zwalczone seksem oralnym. Przeprowadzane są badania potwierdzające, iż poranne mdłości są spowodowane nietolerancją męskiego DNA rozwijającego się w płodzie. Naukowcy sugerują, aby w celu wykształcenia tolerancji na męskie DNA, kobieta powinna mieć jak najwięcej kontaktu z nasieniem. Taki kontakt może odbywać się np. poprzez seks oralny.
4. Młodsze kobiety znacznie wolniej osiągają orgazm niż starsze. Teoria ta jest już udowodniona.
5. Jak wskazały badania stosunek przeciętnego, zdrowego Turka trwa około 108 sekund, zaś otyłego Turka 7,3 minuty.

6. Endorfiny uwalniane podczas seksu porównywalne są do tych, które wyzwala zażywanie opium. Może nałogowcy powinni przemyśleć ten fakt i zamiast odurzać się „substancjami szkodliwymi” skupiliby się na stosunkach fizycznych.
7. Zaobserwowano interesujące zjawisko u osób uprawiających seks co najmniej dwa razy w tygodniu, a mianowicie zaobserwowano wzrost odporności u tych osób.8. Martwiące wyniki badań przeprowadzone przez firmę Durex. Wykazały one, że przeciętna para uprawia seks 103 razy w roku, co daje w przybliżeniu dwa razy w tygodniu.

9. Seks analny jest nadal rzadko praktykowany, dlatego też ciągle pozostaje w sferze męskich marzeń.

10. A co myślicie o masażu męskiej pupy. Prostata jest gruczołem odpowiadającym między innymi za produkowanie nasienia. Odpowiedni masaż zapewni między innymi zapewnia jej właściwe funkcjonowanie i zapobiega przerostowi, co jest bardzo ważne. To doznanie zapewni także nową jakość orgazmu. Bardzo często mężczyźni mają ochotę spróbować, ale boją się zaproponować. Nie chcą zostać podejrzanym o skłonności homoseksualne, niepotrzebnie. Otwartość w łóżku zapewne świetnie wpłynie na cały związek.

tanie seks telefony

11. Ładnie pachnące osoby odbierane są jako atrakcyjne. Zapach pobudza wszelkie zmysły.

Zabawa karciana
Zabawa karciana

Dodaj komentarz

randki