Kolejne spotkanie – sex opowiadanie

Kolejne spotkanie

sex opowiadanie

Czułam się zmęczona po całym tygodniu i byłam zadowolona, że umówiłam się z Arkiem. Spotkania z nim były bardzo miłe, znacznie więcej rozmawialiśmy. Nie przeszkadzała mi ich forma, wyglądały one na typowe seksy spotkania. Szykując się na spotkanie usłyszałam dźwięk telefonu. Odebrałam i usłyszałam pytanie, które mnie bardzo zaskoczyło. Dzwonił Arek z prośbą by dzisiejsze spotkanie trwało dłużej, czyli bym została do rana. Bardzo szybko odmówiłam, ale dodałam, że następnym razem. To pytanie wprowadziło trochę zamieszania w przygotowaniach do wyjścia, w jakim celu taka propozycja. Po chwili przestałam się zastanawiać, dokończyłam ubieranie i wyszłam. Wyjątkowo pozwoliłam by podjechał po mnie. Chwilkę wcześniej zadzwonił, by poinformować mnie, że za moment będzie na miejscu. Wyszłam na zewnątrz i zobaczyłam zbliżające się auto. Uśmiechnęłam się na jego widok.

sex telefon

Po chwili byłam w aucie, zapytał mnie na co mam ochotę, gdzie chcę pojechać, co chcę robić. Zasugerował by on zdecydował, gdzie pojedziemy, ja osobiście najchętniej pojechałabym do niego. Pojechaliśmy do domu lodów, nie miałam ochoty zbytnio na lody, gdyż byłam po kolacji. Poprosiłam o mały deserek. Podczas jedzenia usłyszałam kolejne pytanie, dotyczyło mojego męża. Nie chciałam słyszeć pytań, chodziło mi o przyjemny wieczór. Odpowiedziałam niedbale, więcej pytań nie było. Po zjedzonym deserku pojechaliśmy do jego mieszkania.

tanie seks telefony

Na stole w salonie zauważyłam dwie lampki i wino. Arek napełnił lampki i włączył film (w aucie wypytał jakiego gatunku oglądam). Wygodnie usadowiłam się na dużym fotelu, on usiadł blisko mnie. Sądziłam, że usiądzie na fotelu obok, zrobiłam mu więcej miejsca. Oglądaliśmy film w ciszy, a ja zastanawiałam się nad całą sytuacją. Było bardzo miło, wtuliłam się w niego. Po kilkunastu minutach kieliszki były puste, wstał by je napełnić, spojrzał na mnie i zapytał czy nie mogę zostać. Nie miałam takiego zamiaru, ale przecież dzieciaki były na wycieczce, mąż jak zwykle w delegacji. Po chwili odpowiedziałam, że zostanę. Napełnił ponownie kieliszki i wróciliśmy do filmu, który był dość interesujący.

Niewiele mówiliśmy, po skończonym filmie poprosiłam o koszulkę, gdyż nie miałam co założyć. Poszłam pod prysznic, który mnie ochłodził i rozluźnił. Wróciłam lekko ożywiona, on przygotował w tym czasie delikatną przekąskę i uzupełnił winko. Usiadłam wygodnie a on poszedł do łazienki. Włączyłam jakiś film i popijałam winko, po dłuższej chwili Arek był już przy mnie. Czułam jego przyjemny zapach, przytuliłam się natychmiast. Było nad wyraz spokojnie i bardzo miło. Skończył się kolejny film i wino. Otworzył następne i załączył kolejny film, usiadłam wygodnie, bardzo blisko Arka by czuć jego obecność. Przekąska była słona, więc praktycznie jednych tchem wypiłam lampkę wina, poprosił bym podała wino, jeśli mogę, nachyliłam się by sięgnąć butelkę, koszulka odchyliła się.
Poczułam jego ciepłą dłoń na pośladku. Podałam mu wino, którym uzupełnił kieliszki, podał wino bym odłożyła na stół. Tym razem poczułam jego dłoń między udami, delikatnie musnął cipkę. Odstawiłam wino i usiadłam obok niego. Film był dosyć wciągający, położył dłoń na moich udach. Posuwał ją coraz wyżej, czułam w sobie narastające podniecenie. Jego palce zbliżały się do cipki, która stawała się wilgotna. Po chwili wsunął mi w nią palec i zaczął masować, sprawiało mi to dużą przyjemność, wsuwał go coraz głębiej.

Odwrócił mnie do siebie bokiem i delikatnie rozsunął mi nogi, troszkę mnie to krępowało jak patrzył na cipkę. Ponownie włożył w nią palec, cały czas patrząc, pochylił się i zaczął ją lizać, czułam jego język na łechtaczce i wargach sromowych. Wciskał język do niej, stawałam się jeszcze bardziej mokra, a on zlizywał wyciekające soki. Po chwili wyprostował się i zaczął bardziej intensywnie masować moją napaloną pizdeczkę. Chciałam poczuć jego fiuta, więc nie czekając dłużej wstałam i wyciągnęłam go z jego luźnych spodenek. Był równie napalony jak moja cipka, nie czekając dłużej usiadłam na niego, wszedł bez oporu. Zaczęłam się poruszać w górę i w dół, na jego twarzy pojawił się grymas przyjemności. Nadziewałam się coraz głębiej, wolno i głęboko, przyspieszyłam tempo. Po chwili zeszłam z niego i zaczęłam lizać, delikatnie końcówkę główki, jego penis był maksymalnie nabrzmiały. Objęłam go ustami i muskałam językiem, wkładałam go sobie głębiej, pieściłam jego jajka. Zaczęłam je lizać a dłonią masowałam fiuta.

sex analny opowiadanie

Poprosił bym się wypięła, uczyniłam to natychmiast. Zaczął znowu mnie lizać, wypięłam się jeszcze bardziej, on wykorzystał to i natychmiast wsunął swoją pałkę w chętną i napaloną cipę. Posuwanie zaczął od delikatnych ruchów, które z każdą chwilą były mniej delikatne. Czułam jego narastające podniecenie i mokre palce od śliny na drugiej dziurce. Masował ją coraz bardziej intensywnie, a ja rozluźniałam się coraz bardziej. Byłam na tyle rozluźniona, że bez problemu wcisnął mi palec w tyłek. Posuwał mnie bawiąc się moim odbytem, odczuwałam coraz większą przyjemność. Wysunął palec z odbytu by wsunąć dwa. Posuwał moje obie dziurki. Wyciągnął palce i kutasa, ustami musnął moje pośladki i zbliżył się do odbytu, poczułam jego język tam, niebawem znalazł się tam kutas. Jego dłonie w tym czasie pieściły moje piersi, sterczące sutki. Czułam jego wbijającego się głębiej fiuta. Rżnął mnie bardziej zdecydowanie i szybciej, wsunął palce do cipki. Chciałam go tak czuć, byłam jak w innym świecie. Usłyszałam pytanie czy może się spuścić do środka, oczywiście pozwoliłam. Bawił się na przemian moimi sutkami i cipką, było tak przyjemnie, że nie chciałam by to się kończyło. Wyszeptałam, że dobrze mi z nim. Po tych słowach delikatnie przyspieszył i wciskał go jeszcze głębiej. Po chwili poczułam uderzenie spermę, moja pupa wypełniła się jego nasieniem. Poszliśmy pod prysznic.
Wróciliśmy „dokończyć” film. Po nim poprosił byśmy poszli już do sypialni. Natychmiast wtuliłam się w niego, a on powiedział, że bardzo miło, że zostałam.

Inne opowiadania erotyczne znajdziesz w dziale sex opowiadania erotyczne.

seks telefon

randki