Co imponuje kobietom.

Co imponuje kobietom.

Wymienione czynniki mogą wydać się banalne, ale warto wziąć je pod uwagę.

kobietom1. Higiena osobista. Mężczyzna chcący zwrócić uwagę kobiety musi być zadbany. Poranny prysznic i świeże ubrania powinny wejść w nawyk. Nie należy zapominać o goleniu, obciętych należycie włosach oraz zadbanych dłoniach. Warto pamiętać o wodzie toaletowej – nie przesadzać z jej ilością. Mężczyzno nie używaj wody kolońskiej, by zabić zapach przepoconego ciała i ubrań. To nie jest przyjemny zapach.
2. Budowa ciała – sylwetka. Wiadomo, że wygląd zewnętrzny nie ma aż takiego znaczenia, jednak, jeśli kobieta zauważy, że mężczyzna jest dobrze zbudowany to jest to już połowa sukcesu. Dobry fizyczny wygląd kojarzy się kobietom z męskością i dużą aktywnością seksualną.
3. Kultura osobista – maniery. Mężczyzna może mieć świetny wygląd i zapach, jednak, jeśli nie będzie stosował manier może zostać „skreślony”. Puszczanie kobiet przodem, otwieranie drzwi, pomaganie w ściągnięciu czy ubraniu płaszcza itd. Właściwe maniery powinny towarzyszyć mężczyznom, na co dzień i w stosunku do wszystkich kobiet, a nie tylko do tych, którymi są zainteresowani. Kobiety na takie zachowanie zwracają szczególną uwagę.
4. Pewność siebie. Pewność siebie, ale nie tylko do tego, w czym osiągany jest sukces. Mężczyzna powinien być pewny tego, co robi i co mówi. Często jest tak, że mało atrakcyjni mężczyźni, ale bardzo pewni siebie zdobywają pożądane kobiety. Naucz się chodzić z podniesioną głową, mówić tak, aby wszyscy chcieli słuchać i szanowali to, co masz do powiedzenia.
5. Wytrzymałość i odpowiednie zachowanie w łóżku. Jak wiadomo kobiety lubią mężczyzn, którzy mają kontrolę nad swoją seksualnością. Warto w łóżku wytrzymać tak długo, aż partnerka zostanie zaspokojona nawet, jeśli miałoby to trwać godzinę. Każda kobieta lubi, gdy mężczyzna traktuje ją, jakby była jedyną kobietą żyjącą na Świecie.

Zachęcam wszystkich czytelników do odwiedzenia działu opowiadania erotyczne. Znajdują się tam dość ciekawe sex historie. Niektóre z nich są realistycznymi przeżyciami, a niektóre fantazjami erotycznymi. Mam nadzieję, że lektura będzie interesująca :-).

sex rozmowy