Gadżety erotyczne dla mężczyzn.

Gadżety erotyczne dla mężczyzn.

sex informacje

gadżety erotyczneGadżety erotyczne mogą uatrakcyjnić i podsycić atmosferę w sypialni. Kobieta zrobi się mokra i szybciej będzie chętna na sex.

Nasadki przedłużające penis – mają za zadanie zwiększyć jego długość, a czasem także grubość. W sprzedaży dostępne są w różnych wariantach i kolorach. Posiadają różne powierzchnie np. z wypustkami, krążkami i kolcami itp.
Nasadki przedłużające dzielą się na dwa typy:
– z umocowaniem – podczas stosunku pozostaje w jednym miejscu
– bez umocowania – przesuwa się na członku podobnie jak prezerwatywa.

Wadą nakładek jest ograniczenie bodźców docierających do penisa tj. jakby na penisa założono kilka prezerwatyw. Należy pamiętać, iż nakładki nie chronią przed niepożądaną ciążą i chorobami wenerycznymi. Te gadżety erotyczne (większość z nakładek) można stosować wraz z prezerwatywą. Prezerwatywę nakłada się na umocowaną nasadkę bądź bezpośrednio na penisa, gdy używana jest nasadka bez umocowania.

Masturbatory – mogą przybierać różne kształty i formy. Niektóre z nich odwzorowują części ciała kobiety. Przeważnie jest to długa tuba wykonana z np. silikonu z dwoma otworami na końcach. By prawidłowo dobrać masturbator, należy dopasować go do rozmiaru członka.

Pierścienie – są plastykowe, żelowe, potrójne, metalowe, wibrujące itd. Zakładane są na penisa bądź na jądra. Pierścienie zatrzymują krew w penisie, pomagają kontrolować erekcję, a dokładnie wzmacniają ją i przedłużają.
Aby prawidłowo dobrać rozmiar pierścienia, należy dokładnie zmierzyć obwód trzonu penisa. Możliwy jest zakup pierścienia z możliwością regulacji obwodu. Pierścień zakłada się na podstawę trzonu penisa. Jest to najprostsze w trakcie wzwodu.

sex telefon

internetowe randki