Ostre rżnięcie z facetem z seks chata.

Ostre rżnięcie z facetem z seks chata.
Opowiadanie Erotyczne

Ostre rżnięcie z facetem z seks chatu. Dziwnej sex przygody część dalsza.
Tak ostry tytuł, gdyż to sex opowiadanie jest w takim stylu i nie wstydzę się tego. Wiem, że życie erotyczne powinno mieć coś w sobie, by nasze wspomnienia – opowiadania erotyczne nie musiały foto_opowiadanie erotycznebyć grzeczne i ułożone. Lubię dobrą zabawę i często jestem chętna na sex.
Już bez zbędnych ceregieli umówiłam się na spotkanie z przyjacielem z sex czatu. Karol bardzo się ożywił słysząc propozycję spotkania. Jeszcze większe zadowolenie wystąpiło, gdy się dowiedział, że spotkanie będzie za dwie godzinki. Mieliśmy się spotkać u niego. To była pierwsza moja wizyta w jego mieszkaniu, dotarłam na umówioną godzinę. Weszłam do środka, nie tracąc czasu dobrałam się do jego rozporka. Po chwili trzymałam prężnego kutasa w dłoni. Był bardzo ciepły i od razu miałam ochotę go possać, chciałam seksu a nie zbędnego gadania, które i tak skończy się ostrym ruchankiem.

Kucnęłam przed Karolem nie wypuszczając z dłoni jego chuja, żeby już po chwili włożyć sobie go zachłannie do ust. Poczułam jego smak i ciepło. Lizałam główkę kutasa, a Karol wzdychał z podniecenia. Po chwili nie wytrzymał napięcia i chwycił za tył mojej głowy, żeby wcisnąć swojego fiuta głęboko do moich ust, wszedł cały, prawie się zadławiłam. Jednak on nie zwrócił na to uwagi był tak napalony, że co chwilę dociskał moją głowę do swojego krocza pieprząc moje usta jak cipkę. Spodobało mi się, chociaż z trudem łapałam powietrze, ale smak jego kutasa mnie bardzo podniecał, byłam mokra i chętna na ostre rżnięcie. Chyba to wyczuł, po chwili zrywał prawie że mnie ubranie w jakimś samczym amoku, czułam, że chce mnie zerżnąć ostro bez żadnych gierek wstępnych, zresztą ja ich nie potrzebowałam, jedynie czego chciałam to jego kutasa w mojej cipie.
Kiedy tylko mnie rozebrał po jego napalonym wzroku zrozumiałam, że mam się położyć na dywanie, co od razu zrobiłam rozchylając moje uda, pokazując mu moją wygolona cipkę. Położył się na mnie nie ściągając nawet całego ubrania, poczułam jego chuja w okolicach cipki, a już po chwili wszedł w moje wnętrze. Właśnie tego dziś oczekiwałam, prężyłam się jak kotka, żeby każde jego pchnięcie wchodziło jeszcze głębiej, żeby wykorzystać każdy cm jego przerodzenia do mojego zaspokojenia. Rżnął mnie tak długie minuty równym szybkim rytmem, a ja dociskałam swoją miednicę do jego ciała, czułam przyjemność promieniującą od cipki do całego mojego ciała. Jednak chciałam więcej i więcej, chciałam kutasa tak na zawsze, żeby ta przyjemność nigdy się nie skończyła.
Niestety Karol przerwał to dość długie dymanie mojej cipy i położył się obok, widziałam o co mu chodzi, siadając na nim. Chwyciłam jego kutasa w dłoń, by po chwili wsunąć go w swoją dziurkę. I znowu poczułam rozkosz, to samo przyjemne uczucie rozpływające się po moim ciele. Karol unosząc biodra wspomagał intensywność moich ruchów, a jego dłonie wędrowały po mojej pupie. Było przyjemnie, bardzo przyjemnie, z zamkniętymi oczami przeżywałam przyjemność myśląc również co za chwilę zrobię.
Przerwałam przyjemność, bo chciałam poczuć jego język w mojej cipce. Wstałam tylko na chwilę z jego ciała, żeby usiąść mu na twarzy, tak właśnie tego teraz chciałam, niech mnie liże, a ja swoją pupę będę dociskać do jego ust.
Karol natychmiast zaczął mnie lizać wciskając język w moje wnętrze czułem, jak wylizuje moje soki, jak jego język sięga głęboko, ale nie tylko tego chciałam. Przesunęłam się w dół, żeby jego język poczuć na mojej dupce. Poczułem go na moim drugim otworze, jak próbuje go wciskać do środka, żeby mu to ułatwić dociskałam swoje pośladki do jego twarzy. Poczułam jak jego język wchodzi w moją dupkę, jak ją liże. Podnieciło mnie to jeszcze bardziej, więc zerwałam się na nogi, by wypiąć w stronę Karola tyłek.
– Zerżnij mnie w dupę – powiedziałam ostro.
Karol podszedł do mnie od tyłu, poczułam ocierającego się kutasa o moje pośladki, poczułem jak jego kutas napiera na moją dupę. Po chwili moja dziurka go wpuściła i kutas był w mojej dupce. Zaczął mnie pieprzyć na początku delikatnie, ale już po chwili mocno i ostro. Posuwał mój tyłek, a mi było zajebiście przyjemnie inaczej niż w cipkę, ale również przyjemnie. Czułam jego biodra na moich pośladkach i kutasa w mojej dupce. Czego mogłam jeszcze chcieć? Przecież było tak przyjemnie. Jednak jeszcze czegoś chciałam, jego spermy, żeby się spuścił w mojej dupce nie przerywając rżnięcia.
– Spuść się.
On jakby tylko na to czekał, poczułam ciepło rozpływające się po mojej dupce, spuszczał się wprost w nią. Kiedy skończył, wysunął się z mojej dupki odzywając się do mnie:
– A może napijemy się jakiegoś wina?

tani sex telefon