Zimne stopy mogą być powodem braku orgazmu.

Zimne stopy mogą być powodem braku orgazmu.

Portal zarwij.pl

zimne stopyDuńscy naukowcy dowiedli, że zimne stopy u kobiety to jeden z powodów braku orgazmu. Badania wykazały, że 80 % kobiet, które miały problem z osiągnięciem orgazmu, miało zimne stopy. Ogrzanie stóp pozwoliło niemalże natychmiast osiągnąć orgazm.

Zimne stopy są sprawą krążenia. Jeśli zimne stopy są cechą stałą kobiety, mogą być objawem wielu schorzeń ogólnoustrojowych, a zwłaszcza schorzeń związanych z układem krążenia.  Jest to charakterystyczna cecha kobiet z niskim ciśnieniem tętniczym. Taki objaw może towarzyszyć chorobie Raynauda – schorzenie układu krążenia, które polega na skurczu, pod wpływem stresu lub zimna, tętniczek zaopatrujących w krew palce rąk i nóg. Objaw zimnych stóp i rąk może pojawiać się również w niedoczynności tarczycy.
zimne stopyZbyt wolne krążenie krwi negatywnie wpływa na pracę mózgu i ośrodka, odpowiedzialnego za powstawanie reakcji orgazmicznych oraz przekrwienie narządów płciowych. Krótko mówiąc, jeśli krew krąży wolno, orgazmu może nie być, nawet mimo gorących starań kochanka.
Prawdopodobnie kobieta instynktownie wyczuwa, że najpierw należy ogrzać stopy, a dopiero potem namiętny seks. Najprościej nałożyć skarpety. Kolejnym rozwiązaniem jest masaż stóp, można wykorzystać jako grę wstępną. Masaż powinien obejmować całą stopę, łącznie z palcami. Można zacząć od śródstopia, dość mocno uciskając to miejsce przez około 30 sekund. Potem należy masować i uciskać każdy palec oddzielnie, nie omijając przestrzeni między palcami.

 

 

 

sex telefon

tanie seks telefony

Dodaj komentarz

randki