Orgazm kobiety – jak wywołać, co na niego wpływa?

Orgazm kobiety – jak wywołać, co na niego wpływa?

Udowodniono, że orgazm kobiety wymaga wiele “pracy”. Taka jest natura kobieca. Podstawą jest odpowiedni poziom rozluźnienia. Musi być nastrój, dobre samopoczucie oraz gra wstępna albo gorąca. Szybki seks często orgazmowi nie sprzyja. Ogromne znaczenie dla kobiety ma radość ze współżycia oraz poczucie akceptacji i uwielbienia.
Przyjemny zapach w miejscu, gdzie jest stosunek seksualny, czysta i pachnąca pościel. Nastrojowa muzyka, przyciemnione światło, żel do masażu, lampka wina. Te elementy zapewne wprowadzą partnerkę w odpowiedni nastrój.
Jeśli chodzi o dotyk i części erogenne, które sprawiają najwięcej przyjemności to sprawą indywidualna każdej kobiety. Ich stymulacja podczas gry wstępnej na pewno będzie pomocna w osiąganiu orgazmu.
Około trzy centymetry nad górną linią włosów łonowych kobiety wyczuwalna jest niewielka wklęsłość. Warto tam położyć dłoń i delikatnie masować i uciskać. Znajduje się tam skupisko zakończeń nerwowych, które bardzo silnie przewodzą do mózgu uczucie przyjemności. Informacje, że stymulacja tego miejsca może doprowadzić kobietę do orgazmu zostało poparta badaniami.
Duże znaczenie ma całowanie, gdyż ono zapewnia większy przepływ krwi.
Duża różnorodność pozycji może zakłócić dochodzenie do orgazmu, kobiece ciało musi ponownie dostosowywać się do nowego rodzaju stymulacji. I tak, jeśli podczas 15 minutowego seksu będą np. 3 pozycje, to jest to tylko 5 minut na stałą, rytmiczną stymulację w każdej z tych pozycji. Niestety dla wielu kobiet jest to zbyt krótki czas, by osiągnąć orgazm.

Spowolnienie męskiego orgazmu a przyśpieszenie damskiego.
Partnerka jest na górze, dzięki temu mężczyzna leży rozluźniony na plecach, mięśnie odpoczywają, penis jest mniej stymulowany, więc orgazm przychodzi później. Dobrą pozycją jest na motyla, gdzie partnerka siada na udach partnera z rozłożonymi nogami, pochyla się do tyłu i podpiera dłońmi.
Zastosowanie pierścienia erekcyjnego pozytywnie wpływa na przedłużenie stosunku. Wypełniają lukę pomiędzy podstawą penisa, a łechtaczką. Użycie tego gadżetu zapewnia lepszą stymulację łechtaczki pod dowolnym kątem, a także dodatkowo stymuluje pochwę. Pierścienie erekcyjne wydłużają dojście partnera do orgazmu, a przyśpieszają orgazm kobiety.
Częsty seks również ma wiele zalet. Praktyka czyni mistrza. Powolny seks znacznie częściej doprowadzi kobietę do orgazmu.
Jeżeli przydarzy się, że za szybko skończysz. Zrób to jeszcze raz:)
Droga do kobiecych orgazmów w każdym przypadku jest nieco inna, dlatego też warto o to zapytać.

sex telefon

tanie seks telefony

Dodaj komentarz

sex telefon