Opowiadania erotyczne coraz bardziej popularne wśród kobiet.

Opowiadania Erotyczne

Opowiadania erotyczne coraz bardziej popularne wśród kobiet.

Niegdyś poezja, dziś przyszedł czas na opowiadania erotyczne. Zjawisko to przez część społeczeństwa uważane jest za normalny kierunek, część za coś „niemoralnego”.
Katarzyna Miller, psycholog i poetka oraz autorka piosenek i filozofka opublikowała książkę „Słone ciasteczka. 10 opowiadań erotycznych”. Autorka chce pokazać, że seks to coś, co się dzieje się między ludźmi, że sex może wnosić w ludzkie życie sporo pozytywnej energii. Śmiało stwierdza, że życie bez erotyki jest smutne i czegoś w nim brak.
Książka to mieszanka różnych gatunków literackich, przeplatana wieloma postaciami. Autorka nie boi się pisać o sprawach bliskich ludziom, czasami o tematach „tabu”. Postacie to osoby starsze, młode, samotne oraz w związkach, szczęśliwe bądź wciąż szukających szczęścia. Klara, dojrzała kobieta, dobrze sytuowana, inteligentna, z drugiej strony jest Sonia, młoda, naiwna dziewczyna, zupełnie inna od pierwszej postaci. Jednak mimo tych różnic zaprzyjaźniają się i znajdują wspólny język. Stworzone przez autorkę postacie nie są idealne, mają wiele wad. Często zdradzają, kłamią, nie potrafią odnaleźć tego, co jest istotne – ważne.