Seks informacje dla każdego.

Seks informacje dla każdego.

seks informacjeUwaga z nawilżającymi preparatami przygotowanymi w domu. Tego typu mikstury mogą rozpuścić prezerwatywy. Condomy z lateksu są wrażliwe na kosmetyki na bazie tłuszczu, typu olejki, balsamy i wazelina. Lubrykant, którego podstawą jest olej, zniszczy lateksową prezerwatywę. Najpierw mikroskopijne otwory, a następnie rozpuści gumkę. Rozwiązanie? Stosuj żele na bazie wody lub gliceryny.
Należy zapomnieć o tym, iż długi kciuk u mężczyzny oznacza dużą potencję. Stwierdzenie to wzięło się najprawdopodobniej stąd, że duzi mężczyźni kojarzą się z dużą potencją seksualną. Natomiast w rzeczywistości często tak nie jest, nie ma takiej prawidłowości.
Nie ma też reguły, iż mężczyznom najbardziej podobają się kobiety z dużym biustem. Ostatnie badania wskazują, że panów kręci sposób poruszania się.
Roślina o nazwie maca, czyli Lepidium mayenii to naturalny środek wspomagający potencję. Substancje zawarte w korzeniu tej rośliny takie, jak L-arginina, fitosterole, katechiny i taniny wpływają na metabolizm tlenku azotu. Jak wiadomo tlenek azotu odgrywa istotną rolę w mechanizmie męskiej erekcji.
Masturbacja stała się najpopularniejszym typem aktywności seksualnej. Według przeprowadzonych badań na licznej grupie badawczej onanizuje się około 96% mężczyzn i co najmniej 63% kobiet.
Mitem jest, że żaden mężczyzna nigdy nie pozna, że kobieta udaje orgazm. Mężczyzna znający fizjologię kobiecego orgazmu wyczuje, kiedy ona udaje. Kurczenia się i marszczenia otoczek sutkowych nie da się udawać.

tani sex telefon