Orgazm kobiety, a wielkość członka.

Orgazm kobiety, a wielkość członka.

wielkość członkaMężczyzn jak wiadomo od dawna nurtuje wielkość członka i zadają sobie pytanie, czy ich jest odpowiedniego rozmiaru. Zastanawiają się nad tym, czy dla kobiet wielkość członka ma wpływ na stosunek seksualny.
Zacznijmy od tego, iż długość pochwy to około 8cm. Budowa kobiecego sromu i pochwy dzięki układowi mięśni i włókien elastycznych dostosowuje się pod wpływem podniecenia do wielkości członka. I tak, gwałtowna oraz zbyt głęboka penetracja powoduje uderzenia penisem w jajnik. Ból ten można do bólu wywołanego uderzeniem w jądra. Gwałtowne wprowadzenie członka do pochwy na całą długość może doprowadzić do okaleczenia.
Długość męskiego członka w stanie wzwodu wynosi przeciętnie 15cm. W spoczynku jego długość jest o połowę albo i więcej mniejsza. 13 cm to wielkość, która zazwyczaj zapewnia udane życie seksualne.
Współcześni mężczyźni coraz częściej unikają seksu. Często powodem jest wielkość członka. Zapominają o tym, iż rozmiar członka nie ma wpływu na zdolność do osiągania orgazmu przez kobietę.
Zakompleksiony mężczyzna zakompleksiony (na punkcie rozmiaru członka) często zachowuje się w sposób nienaturalny, bywa bardziej drażliwy i spięty, niż mężczyzna zadowolony ze swoich genitaliów.
Można stanowczo stwierdzić, że niedługość decyduje o zadowoleniu z seksu. Dla partnerki znacznie ważniejsze jest uczucie i umiejętność poruszania się “po erotycznej mapie ciała” oraz pozycje seksualne.
Można też żartobliwie powiedzieć, że gdyby istniały skuteczne sposoby wydłużenia członka mężczyźni chodziliby potykając się o własny członek.
Każdy stosunek płciowy przyniesie kobiecie i mężczyźnie pełną satysfakcję, jeśli obydwoje równie mocno pragną bliskości fizycznej. Podstawą jest angażowanie się wszystkimi zmysłami.