Wibrator wśród kobiet – w jakim celu?

Wibrator wśród kobiet – w jakim celu?

wibratorW obecnych czasach w wielu związkach nie jest zbyt dobrze. Brakuje w nich czułości i sexu. Zjawisko to się nasila. Sex z mniejszymi lub większymi przerwami. Nie jest to wina tylko mężczyzn.
Zakup wibratora to nie jest “wina” mężczyzn. Czyż można nazwać to winą, jeśli i im ten gadżet sprawia przyjemność. Wibrator nie cieszy się najlepszą opinią. Kobiety uważają, iż to zabawka dla samotnych. Natomiast większość mężczyzn się go boi, bo podobno widzą w nim konkurencję. Najlepszy zestaw to dobry wibrator plus facet:)
Orgazm to jedna z przyjemniejszych rzeczy, jakie nas mogą spotkać w życiu. Znaczna ilość kobiet, kiedy tylko zaczyna się rozmowa na ten temat, nie ma wiele do powiedzenia.
Sztuczne penisy są znane od tysiącleci. Wibratory w sprzedaży detalicznej zaczęły być dostępne w latach 40-stych XX wieku. wibrator
Doznania, jakie zapewnia wibrator mogą być dla wielu kobiet bardzo silne. Orgazm osiągany w wyniku zabaw z wibratorem jest mocny i dość szybki, oczywiście jeśli kobieta tego chce. Pobudzając się nimi, kobieta sama decyduje o natężeniu, nacisku i długości tarcia czy też penetracji, no chyba, że wibrator jest w rękach mężczyzny.
Kilka wskazówek dotyczących stosowania wibratora:

1. Powinien posiadać nie tylko instrukcje obsługi, ale też użytkowania i czyszczenia.

2. Należy go trzymać w zamknięciu, nie naświetlać go ani światłem słonecznym, ani sztucznym.

3. Po każdorazowym użyciu musi zostać umyty i schowany do opakowania, w którym nie dostaną się do niego niebezpieczne bakterie. Jeśli w ten sposób nie jest przechowywany należy go umyć przed użyciem.

wibrator4. Zalecane jest stosowanie płynów antybakteryjnych.

5. W momencie, jeśli mamy zamiar wprowadzić go do pochwy warto użyć lubrykant, który da odpowiednie nawilżenie. Do zabawek ero producenci proponują specjalne lubrykanty – nie można stosować silikonowego lubrykantu do silikonowej zabawki!

6. Zabawki erotyczne – wibratory wykonane są z materiału zwanego cyberskórą, z gumy, zmiękczanego plastiku bądź też są metalowe, silikonowe, szklane. Najbezpieczniejsze i najmniej alergizujące są gadżety wykonane ze szkła oraz znacznie przyjemniejszego w bezpośrednim kontakcie silikonu, ale medycznego. Można je łatwo ogrzać ciepłą wodą, dzięki czemu sprawią milsze wrażenie.

7. Istotny jest też fakt czy gadżet można oddać do reklamacji i czy łatwo jest zlokalizować producenta. Jeśli nie, należy zrezygnować z takiego zakupu.