Dziewczyna z seks czat – u ciąg dalszy.

Dziewczyna z seks czat – u ciąg dalszy.

seks czatWyglądała znakomicie, po jej ciele spływały strużki wody. Mimo, że widziałem ją nago wielokrotnie, zachwycałem się
jej nagością. Na ten widok mój fiut stanął na baczność. Ucieszyło mnie to, dałem taką plamę więc miałem szanse na rekompensatę.

Natychmiast się rozebrałem i wszedłem do kabiny prysznicowej. Jej pachnące wilgotne ciało podniecało mnie coraz bardziej. Wziąłem w dłoń oliwkowe mydło i zacząłem mydlić jej ciało. Wędrówkę po jej ciele rozpocząłem od jędrnych piersi przechodząc niżej, gdy była już namydlona skierowałem strumień wody na jej ponętne ciało.

Nie przerywałem pieszczot. Jedną ręką masowałem piersi, a drugą wsunąłem między jej zgrabne nogi.
Stała plecami do mnie, więc pochyliłem ją, by móc wsunąć do szparki mojego gotowego kutasa. Zacząłem swobodnie penetrować jej wnętrze nie przerywając masowania jej cudownych piersi. Po jej plecach spływał strumień wody. Ta pozycja chyba jej się podobała, gdyż na jej twarzy zauważalne były oznaki przyjemności. Była wilgotna i chętna na ostry sex, więc mogłem być zdecydowany. Zwiększyłem tempo, wchodziłem w nią cały po same jajka. Alka wzdychała coraz głośniej.
– Mocniej, lubię zdecydowanych facetów.
Zaparłem się mocniej rękami, wyprostowałem nogi i zacząłem ją ostro pieprzyć. Jej jęki i westchnienia podniecały mnie jeszcze bardziej. Moje ręce mocno trzymały jej biodra, bym mógł być w niej jak najgłębiej. Czułem skurcze jej pochwy.
Po kilku minutach takiego posuwania wyjąłem kutasa i usiadłem. Brodzik, a raczej pół-wanna była dosyć duża. Alicja odwrócona do mnie tyłem pośpiesznie nadziała się na fiuta. Przejęła inicjatywę i zaczęła mnie ujeżdżać. Czułem jak szparka obejmuje mojego fiuta, pochłaniając go w sobie. Wznosiła się i opadała, a krawędź cipki przesuwała się od główki do samej nasady.

Po chwili Ala nabrała tempa i poruszając biodrami znacznie bardziej nabijała się na mnie a moje ręce zacisnęły się na jej biuście, a ona znacznie bardziej przyspieszała. Po kilkunastu ruchach szczytowałem nie mogąc opanować ogarniającej mnie rozkoszy. I znowu byłem na siebie wściekły, jak mogłem dać plamę kolejny raz.

Ciąg dalszy nastąpi. Kolejna część już niebawem w dziale opowiadania erotyczne.