Sex w ciemności.Ostry sex po raz kolejny

Sex w ciemności – Ostry sex po raz kolejny. 

Poprzednie sex opowiadanie znajdziesz w dziale opowiadania erotyczne.

Jak pisałam wcześniej umieściłam swój anons erotyczny na jednej ze stron erotycznych. Poznałam tam pozornie sex w ciemnościmiłego faceta, jednak szybko się okazało, że chyba nie lubi sprzeciwu i lubi ostry sex. Można śmiało to porównać z gwałtem. Nie patrzył na moje reakcje, tak mi się wydawało, jednak teraz po pewnym czasie sądzę, że nie do końca, chciał by było mi przyjemnie.
Po kilku dniach od niemalże gwałtu otrzymałam smsa: Mam nadzieję, że pamiętasz mnie Suczko. Mój kutas pamięta Cię bardzo dobrze i chce Ci zrobić dobrze. Niebawem się spotkamy.
Nie opowiedziałam na tego smsa, nie potraktowałam tego poważnie i to był błąd. Wracałam późnym wieczorem do domu. Weszłam do klatki, przy zejściu na dół zauważyłam postać, czasami sąsiedzi schodzą do piwnicy, więc nie zdziwiło mnie to. Nagle poczułam szarpnięcie, już po kilku sekundach miałam przysłonięte usta. Zeszliśmy tak kilka schodów niżej.
– Witaj moja Suczko. Stęskniłem się za Tobą.
Nie mówiąc nic więcej włożył rękę pod spódnicę i zsunął mi majtki. Skierował mnie na ścianę, podparłam się dłońmi.
– Marzyłem by Cię znowu wyruchać. Mam nadzieję, że Twoja cipka będzie dziś bardziej wilgotna niż ostatnio.
Zaczął wciskać palce do suchej cipki. Po chwili wyciągnął i wepchnął je do moich ust, gdy były wilgotne ponownie wcisnął je do cipki. Zaczął ją masować od wewnątrz.
– O tak, wilgotniejesz!
Po tych słowach wsunął w nią swojego już sterczącego kutasa. Zaczął od wolnych ruchów, co mnie trochę zdziwiło. Z czasem jego ruchy stawały się głębsze i szybsze. Słyszałam jego delikatne sapanie. Moja cipka zaczęła wilgotnieć, przyśpieszył tempo. Posuwał mnie zdecydowanie ostrzej. W tym czasie masował moją drugą dziurkę. Nim się spostrzegał zaczął w nią wpychać kutasa, poczułam niesamowity ból. Nie spodziewałam się tego, on nie przestawał.
– Poznam i Twoją drugą dziurkę. Wypnij tyłeczek bardziej, a będzie Ci przyjemnie, przecież wiesz, że i tak Cię zerżnę.
Czułam ból, a on wciskał go coraz bardziej i bardziej. Wszedł cały i na chwilę się zatrzymał, całował mnie po szyi i dotykał cipki. Posiedział tak chwilę i znowu zaczął mnie posuwać. Miałam tego dość, starałam wysunąć się. Niestety zauważył moje zamiary.
– Nie rób tego, bo będzie naprawdę bolało!
Widziałam jego zdenerwowania ale i podniecenie. Wypięłam się bardziej, jak sugerował, ból powoli ustępował. Niebawem pojawiła się przyjemność, trochę się tego przestraszyłam. Z mojej cipki zaczęły wyciekać soczki
– O tak, właśnie o to chodzi. Masz być suką chętną na sex.
Jego ruchy stawały się coraz bardziej przyjemne, aż zaczęłam pojękiwać. Spodobało mu się to, jego fiut po chwili wystrzelił. Chyba nie był z tego zadowolony, gdyż ze złością coś bąknął.
– No nic, następnym razem będzie zdecydowanie lepiej.
Ubrał się, pomógł mi się doprowadzić do porządku i wyszedł.

About Emanuel M.

Autor opowiadań i artykułów o tematyce erotycznej.