Mój pierwszy raz. Opowiadania erotyczne.

Mój pierwszy raz.

Opowiadania erotyczne.

Jestem przeciętną czterdziestolatką, która coś tam przeżyła. Spisałam swoje przygody i sądzę, że z niektórych powstały ciekawe opowiadania erotyczne. Zapraszam do ich przeczytania.

Mój pierwszy raz.
Akurat to opowiadanie będzie dość krótkie. Kiedy wchodziłam w mój pierwszy razświat osób, które uprawiają sex byłam już dorosła. Przez dorosłość rozumiem pełnoletniość, a nie dojrzałość.
Znaliśmy się od lat, mieszkaliśmy na jednym podwórku. Przez dwa lata „naszego związku” do niczego większego nie doszło. Długie nocne rozmowy, trzymanie się za ręce, sporo namiętnych pocałunków. Wiedziałam, że to jest ten, że chcę z nim spędzić resztę życia.
Jarek coraz częściej mówił o seksie i starał się by nasze spotkania były bardziej intymne. Coraz częściej mówił, że po tych latach znamy się bardzo dobrze i chyba nie ma na co czekać.
Pojechaliśmy do kolegi na urodziny, niewiele wypiłam. Jarek wypił trochę więcej. Poszliśmy do naszego pokoju po północy. Był bardzo napalony i nalegał na sex. Po tych naleganiach uległam, starał się być delikatny, ale bardziej skupiał się na sobie niż na moich potrzebach. Odczuwałam duży ból i żadnej przyjemności. Chciałam, by to się szybko skończyło i tak się stało. Jarek w szybkim tempie osiągnął maksimum zadowolenia i spuścił się.
Niestety mój pierwszy raz nie był taki o jakim „marzyłam”. Odbył się bez odpowiedniego przygotowania i najwyraźniej za wcześnie.