Ostre rżnięcie mokrej cipki-seks opowiadanie.

Ostre rżnięcie mokrej cipki – pikantne sex opowiadanie erotyczne.

Ostre rżnięcie mokrej cipki – wieczorny seks nigdy nie jest zły.

Po wizycie w mieście wróciłam z zakupami. Było już późno więc odpuściłam spacer. Wzięłam prysznic, włączyłam tv i nalałam sobie lampkę wina. Kiedy usiadłam wygodnie w fotelu, usłyszałam pukanie do drzwi. Nie chciało mi się wstawać, było tak wygodnie więc powiedziałam proszę. Drzwi się otwarły, a w drzwiach stanął Tomasz.

Tym razem zapytał czy może wejść. Oczywiście zaprosiłam go do Ostre rżnięcieśrodka, chciałam wstać lecz on zaprotestował. W ręku trzymał kosz z winem i czymś do jedzenia. Zerknął na kieliszki i spytał czy może. Odparłam, że oczywiście. Ja kończyłam lampkę, napełnił kieliszki. Usiadł na drugim fotelu i oglądaliśmy kryminał. Wstał i zapytał czy mam ochotę na coś więcej. Nim zdążyłam odpowiedzieć był już przy mnie, a jego dłonie znalazły się pod moją bluzką i masowały piersi.

Był lekko zaskoczony tym, że na sobie mam tylko tę dłuższą bluzeczkę i nic więcej. Moje sutki stwardniały, natychmiast skierował dłoń niżej. Poczułam jego dłoń między nogami, moja cipka zrobiła się natychmiast mokra. Pochylił się, delikatnie rozchylił mi uda, spojrzał na moją rozpaloną dziurkę, która czekała na niego. Rozchylił wargi sromowe i wsunął gorący język, pieścił mnie i drażnił. Po chwili byłam już oparta o fotel, a on lizał mnie od dołu. Czasami włożył palec by mnie jeszcze bardziej rozpalić, choć nie było to konieczne. Byłam gotowa na ostre rżnięcie, chciałam mieć kutasa w sobie.

Chyba czytał w moich myślach, gdyż wbił mi swojego fiuta bez zbędnych ceregieli. Rżnął moją cipkę od tyłu starając się wcisnąć do niej jeszcze palce. Po chwili mu się to udało, miałam w sobie kutas i masujące moje boczne ścianki pochwy palce. Z cipki wypływały olbrzymie ilości soków, wyciągnął mokre palce i wsadził mi je do buzi.
– Tak smakuje Twoja napalona cipa.


Posuwał mnie sterczącym fiutem, którego wkrótce wyciągnął.
– Wyliż go! Wyssij go dokładnie!

Klęknęłam i zaczęłam go lizać, czułam na nim smak mojej cipki. Brałam najbardziej głęboko jak się da. Tomaszowi to nie wystarczyło, chwycił mnie za głowę i docisnął mi ją mocno. Myślałam, że zwymiotuję, jednak on nie przestawał. Wykonał kilka ruchów jakby rżnął moją cipkę, wkładał głęboko, aż po same jaja. Nie zwracał uwagi na moje odruchy tylko cały czas posuwał. Doszedł do wniosku, że wystarczy takiego posuwania i wyciągnął swoją nabrzmiałą pałę.
Ponownie oparłam się o fotel, a on rozpoczął dalsze posuwanie. Pieprzył mnie coraz szybciej, czułam jego obijające się o moje pośladki jądra. Jego palec powędrował do mojej drugiej dziurki. Poczułam jak mi go wciska nie zważając na opór. Kiedy moja pupa rozluźniła się natychmiast wcisnął tam swojego fiuta. Wchodził dość opornie, jednak po chwili był już głęboko w środku. Posuwał mnie rytmicznie, podniecenie osiągnęło najwyższy stan. Chwilę później mój odbyt został zalany ciepłą spermą.

Więcej opowiadań w naszym dziale sex opowiadań.

About Emanuel M.

Autor opowiadań i artykułów o tematyce erotycznej.