Przyłapana na masturbacji – moje pierwsze opowiadanie erotyczne.

Przyłapana na masturbacji – moje pierwsze opowiadanie erotyczne.

masturbacjiChłodny jesienny wieczór, Konrad zadzwonił, że się spóźni. Powoli zaczynałam mieć dosyć tego typu informacji. Przygotowałam sobie gorącą kąpiel, nalałam lampkę wina, dziwnie szybko ją wypiłam, dlatego też napełniłam ponownie kieliszek. Wzięłam go ze sobą i udałam się do łazienki.
Woda była bardzo przyjemna, namydliłam się i zanurzyłam się. Leżałam, słuchałam muzyki i popijałam wino. Druga lampka nie została opróżniona w tak szybkim tempie jak pierwsza, ale i tak dość szybko.
Wyszłam z wanny napełnić sobie lampkę, w drodze zerknęłam na telefon i zobaczyłam sms-a. Informacja o jeszcze większym spóźnieniu. No nic, napełniłam sobie lampkę i odłożyłam butelkę do barku.
Wracając do łazienki zerknęłam na szafkę, w której znajdują się gadżety erotyczne. Używamy je czasami do naszych sex zabaw. Bez namysłu zbliżyłam się do szafki i wyjęłam dildo. Z winem i dildo udałam się do łazienki. Czułam się trochę dziwnie, nigdy nie używałam go sama. Ten gadżet kupiliśmy razem w sex shopie.
Odłożyłam wino i zanurzyłam się w wodzie trzymając w ręku dildo. Sytuacja mnie trochę podnieciła, bez zbędnych ceregieli wsunęłam sobie sztucznego fiuta do cipki. Ku mojemu zdziwieniu było to bardzo przyjemne uczucie, moja cipka stawała się bardziej wilgotna i chętna na sztucznego kutasa. Nie przeszkadzał mi brak Konrada. Zaczęłam powoli posuwać się, rozchyliłam bardziej uda, by włożyć sobie głębiej. Moje ciało było coraz bardziej luźne i gotowe na szybsze ruchy. Wsadzałam sobie go zdecydowanie szybciej i głębiej, było tak przyjemnie, że zaczęłam pojękiwać. Drugą dłonią masowałam sobie cipkę i uda. Przymknęłam na chwilkę oczy, kiedy je otworzyłam doznałam szoku. Konrad stał i patrzył. Było mi strasznie głupio, czułam się niezręcznie. Myślałam, że spalę się ze wstydu. Przyłapana na masturbacji.
Usłyszałam: nie przerywaj sobie. Jakoś nie mogłam z siebie nic wydusić, nie mogłam się nawet ruszyć. On natychmiast zdjął sweterek i włożył rękę do wanny. Poczułam jego dłoń na udzie, zbliżał się do cipki, wyczuł dildo. Nie wiem, czy wiedział, że mam je w sobie, być może nie, gdyż było sporo piany, a i na jego twarzy ukazało się lekkie zdziwienie. Nie mówiąc nic zaczął delikatnie poruszać sztucznym fiutem. Byłam spięta, pochylił się i szepnął nie stresuj się. Musnął ustami moją szyję i bardziej zdecydowanie zaczął mnie posuwać. Powoli zaczęłam zapominać o swoim zażenowaniu i na nowo moja cipka robiła cię wilgotna. Moja chęć i podniecenie było widoczne, Konrad przyspieszył ruchy, rżnął mnie coraz szybciej, a ja zaczęłam pojękiwać. Na jego twarzy pojawił się grymas zadowolenia, jego ruchy stały się jeszcze szybsze i głębsze. Po chwili zwolnił i poprosił bym wyszła z wanny, tak zrobiłam. Odwrócił mnie tyłem do siebie i ponownie zaczął rżnąć mnie.

Tani sex telefon – gorące rozmowy

Było wręcz rozkosznie, nagle przestał, nie wiedziałam o co chodzi, ale po chwili miałam jego fiuta w sobie. Zaczął bardzo delikatnie, by stopniowo przyspieszać. Wyciągnięte dildo włożył mi do buzi mówiąc ssij. Zaczęłam ssać i lizać jak prawdziwego kutasa. Ten widok zawsze działał na niego, jego pchnięcia stały się gwałtowniejsze, bardziej zdecydowane, ale miarowe. Moja cipka była bardzo mokra, soki wypływające z niej podniecały go jeszcze bardziej. Rżnął mnie coraz ostrzej, czułam jak jego kutas staje się jeszcze twardszy.

Uwielbiałam jak mnie tak posuwa, uwielbiałam jego prężnego fiuta, czekałam na każde pchnięcie, by czuć je jak najdłużej. Nie chciałam by przestawał, on o tym wiedział. Zwolnił i po chwili wyciągnął swojego kutasa, a włożył sztucznego. Zaczął delikatnie, poczułam coś jeszcze, wciskał swojego. Usłyszałam tylko: teraz na dwa baty. Czułam lekki ból, jak mnie rozpycha, ale było to inne i podniecające. Zaczął mnie rżnąć. Czułam dwa kutasy w sobie. Przyśpieszył, posuwał mnie tak przez chwilę, czułam, że zaraz dojdę, on to wyczuł, więc przyśpieszył, poczuł moje skurcze cipki, przyśpieszył jeszcze bardziej. Po chwili poczułam spermę spływającą po moim ciele.

sex telefon

tanie seks telefony
randki