Jak zrobić mężczyźnie dobrze. Kilka wskazówek dla kobiet.

Jak zrobić mężczyźnie dobrze. Kilka wskazówek dla kobiet.

Kobiety zazwyczaj nie lubią podczas obciągania chwytania za włosy i wpychania penisa do gardła. Jednak jeśli chcesz dać przyjemność swojemu facetowi pozwól mu na to. Rozpuść włosy, daj mu poczuć odrobinkę władzy. Pozwól za nie mężczyźniechwycić i pokierować tobą tak, jak mu dobrze i wygodnie. Uwaga na zęby, członek jest bardzo delikatny, uważaj by go nie zranić. Czasami dla bezpieczeństwa można na zęby delikatnie nałożyć wargi.
Nie wkładaj od razu całego członka do ust. Pieść go, liż, rób wszystko powoli i stopniowo, by podniecenie narastało. Możesz pieścić językiem końcówki penisa od spodu w chwili, gdy masz go w ustach. Stymulowanie wędzidełka da mu niesamowitą rozkosz. Istotny jest kontakt wzrokowy. Możesz, co jakiś czas spojrzeć swojemu mężczyźnie głęboko w oczy trzymając w ustach jego członek. Mężczyźni lubią patrzeć w oczy, czuć się „panami”. Będą jeszcze bardziej podnieceni, jeśli posłuchasz jego wskazówek typu: wolniej, szybciej, mocniej itp.
Nie zapominaj o jądrach. Pieść je delikatnie, najlepiej językiem.
Istotny też jest odpowiedni rytm. Rytmiczne ruchy ustami i dłońmi są bardzo skuteczne. Im bliższy jest finish, tym większe tempo. Możesz dodać odrobinę jęków podczas ssania. Miejsce, gdzie ma się spuścić możecie ustalić wcześniej np. usta, piersi, brzuch. Większość facetów lubi jak kobieta połyka jego spermę, Ty robić tego nie musisz.

seks telefon

internetowe randki