Seks ciekawostki na naszym portalu erotycznym

Seks ciekawostki na naszym portalu erotycznym.

1. Około 37% ludzi używa gadżetów podczas masturbacji.

2. Zabawnym mitem jest, iż im dłuższy penis w stanie spoczynku, tym dłuższy we wzwodzie. Wymiary członka w spoczynku nie mają żadnego związku z jego wymiarami podczas erekcji.

3. 68% lesbijek jest zadowolona z seksu za każdym razem. Kobiety heteroseksualne satysfakcję uzyskują w zaledwie 33% stosunków.

4. 48% ludzi na świecie twierdzi, że niedostateczna ilość seksu w związku prowadzi do zdrady.

5. Pierwsze kondomy były zrobione z owczych oraz baranich jelit.

6. Statystyki pokazują, że czas jest najważniejszym czynnikiem w łóżku dla 85% kobiet.

7. Szybkość i stopień podniecenia mężczyzn i kobiet nie różni się. Są kobiety, które podniecają się bardzo szybko, i są mężczyźni z tzw. wolną falą podniecenia. W dużym stopniu zależy to od czynników genetycznych.
8. Duży biust nie jest głównym atutem kobiety. Naukowcy niedawno odkryli, że mężczyzn kręci sposób poruszania się kobiet.

9. Kobieta nie zawsze ukryje, że udaje orgazm. Mężczyzna, który zna fizjologię kobiecego szczytowania, rozpozna, kiedy ona udaje. Nie wystarczy szybszy oddech, jęki czy wyginanie się. Są zachowania, których nie można udać, np. kurczenia się i marszczenia otoczek sutkowych.

10. Nie jest regułą, że puszyści panowie mają mniejsze penisy od szczupłych mężczyzn. To tylko złudzenie spowodowane tym, iż mają więcej tkanki tłuszczowej. Ich członki mogą wręcz ginąć w fałdach tłuszczu, z tego powodu wydają się mniejsze.

11. Długość członka nie ma nic wspólnego z przyjemnością. Większość mężczyzn jednak nie chce przyjąć do wiadomości, że rzecz nie w wielkości, ale w innych czynnikach. Nie ma znaczenia, jaka jest długość czy obwód penisa, przyjemność zależy np. od sposobu prowadzenia gry wstępnej, pozycji oraz rodzaju penetracji.

12. Badania przeprowadzone na mężczyznach z 5 krajów pokazały, że czas od włożenia penisa do pochwy do wytrysku waha się w przedziale od 30 sekund do 44 minut.

13. Przeprowadzone badania wśród 300 par wykazało, iż palący mężczyźni uprawiają seks dwa razy rzadziej niż niepalący.

14. Seks oralny najczęściej uprawiany jest w Austrii.