Seks oralny – jak sprawić jej przyjemność.

Seks oralny – jak sprawić jej przyjemność.

seks oralnyNie przechodź od razu do sedna. Nie rozbieraj swojej partnerki natychmiast, zacznij od pieszczot całego ciała. Nie spiesz się (pod każdym względem). Nie patrz na zegarek, nie wzdychaj ciężko po kilku minutach pieszczot. Warto zadbać o mięśnie ust i języka. Pomogą one wydłużyć seks oralny. Przykład ćwiczenia: wystaw język jak najdalej i spróbuj dotknąć nosa. W tej pozycji kreśl językiem kółka. Następnie na zmianę poruszaj językiem zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w przeciwnym kierunku, do dołu i do góry. Kolejne ćwiczenie polega na wystawieniu języka i dotykania nim na zmianę górnej i dolnej wargi. By ćwiczenie było skuteczne, należy wytrzymać w każdej pozycji przez 2 sekundy.
Pokazywanie niewygody, zniecierpliwienia niekorzystnie wpływa na partnerkę. Postaraj się by było jej oraz Tobie wygodnie. Kobiety podniecają się znacznie wolniej niż mężczyźni. Można zacząć od masowania i całowania okolicy pępka, bioder i podbrzusza. Kolejnym etapem może być wnętrze ud i przypadkowe muskanie sromu.
Łechtaczka jest najbardziej wrażliwa, jednak nie należy zaniedbywać warg sromowych, wejścia do pochwy oraz okolic odbytu.
Nie pieść łechtaczki czubkiem języka ani sztywnym językiem, gdyż większość kobiet nie lubi tego. Pieść ją wilgotnym i miękkim językiem po wszystkich zakamarkach. Seks oralny da twojej partnerce wiele przyjemności, jeśli zachowasz dobre tempo. Tempo jest naprawdę istotne, jeśli zmieniasz często sposób i tempo pobudzania to wybijasz swą kobietę z rytmu. Bardziej opłacalna jest delikatność niż brutalność. Jeśli będzie chciała intensywniejszych pieszczot zapewne pokaże ci to.
Seks oralny może być wzmocniony pieszczotami. Możesz delikatnie masować okolice jej odbytu, co bardzo pomaga podnieceniu. Dotykaj dłonią jej ud, brzucha, piersi. W chwili, gdy poczujesz, że jest bardzo podniecona, możesz wsunąć palec do jej cipki. Taka stymulacja od wewnątrz wzmaga doznania, orgazm wydaje się pełniejszy.
W pełni udany seks oralny ma jeszcze jeden warunek – nie przerywaj w najważniejszym momencie. Jeśli czujesz, że ciało kobiety zaczyna się prężyć, możesz chwycić je mocniej i zwiększyć nieco intensywność pieszczot. Pieść swoją partnerkę do ostatniej chwili, nie zapominając o tym, by w czasie jej szczytowania pieścić łechtaczkę całą powierzchnią miękkiego, wilgotnego języka. W ten sposób robisz to delikatniej.

sex rozmowy przez telefon

Dodaj komentarz