Sperma – jak zwiększyć obfitość wytrysku.

Sperma – jak zwiększyć obfitość wytrysku.

spermaWytrysk spermy z prącia przez nasieniowody i cewkę moczową występuje na skutek stymulacji seksualnej. Porcja spermy wydzielana w trakcie ejakulacji to ejakulat. Ejakulacja następuje w czasie stosunku płciowego, masturbacji. Sperma wyrzucana jest poza ustrój dzięki rytmicznym skurczom ciał jamistych, znajdujących się w członku.

Na jakość spermy wpływa wiele elementów. Liczba plemników ulega zmniejszeniu, przez wzrost temperatury jąder. Na wzrost temperatury jąder mają wpływ zbyt obcisłe spodnie, obcisła bielizna, gorąca woda podczas kąpieli, sauna, itd. Mycie jąder chłodną wodą tuż po zakończeniu kąpieli, może zwiększyć ilość i ruchliwość plemników.
Zdrowe odżywianie ma spory wpływ na jakość spermy. W diecie mężczyzny powinny znaleźć się produkty bogate w witaminy i minerały, kiełki, orzechy, pestki, ryby i wszystko jak najmniej przetworzone.
Znaczny przyrost masy ciała powoduje zachwianie równowagi hormonalnej i zmniejszenie poziomu testosteronu u mężczyzn. Zwiększony poziom testosteronu wpływa na zwiększenie ilości spermy. U osób z nadwagą występuje znacznie mniej plemników niż u mężczyzn z prawidłową wagą.

Dobrym pomysłem jest rezygnacja z alkoholu, papierosów oraz innych używek. Organizm obciążony toksynami nie jest w stanie wyprodukować dostatecznej ilości nasienia. Sperma nie jest w pełni wartościowa, zmniejszenie ilość plemników oraz ich żywotność. Przeprowadzone badania ukazują, że nadużywanie szkodliwych substancji prowadzi do wad plemników, upośledzenia ich ruchliwości oraz w przypadku zapłodnienia może powodować wady płodu. Alkohol, tytoń i marihuana zmniejszają liczbę i ruchliwość plemników o 50 %.

sex randki

Niektórzy mężczyźni powinni codziennie uprawiać seks, by począć dziecko, tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu w Sydney. Znacznie wcześniej parom, które bezskutecznie starały się o dziecko zalecano przed współżyciem kilka dni abstynencji seksualnej. Takie zachowanie miało zwiększyć liczbę plemników.
Jednak Australijczycy udowodnili, że skutkiem takiego postępowania może być sperma gorszej jakości. Przebadano 42 mężczyzn, w których spermie znaleziono podczas badań mikroskopowych plemniki o nieprawidłowej budowie. Poproszono ich o osiąganie wytrysku przez kolejne 7 dni. Uzyskane próbki porównywano z zebranymi po 3-dniowej abstynencji seksualnej. U 37 mężczyzn w pobieranych dzień w dzień próbkach spadła liczba uszkodzonych plemników. Badania Australijczyków wykazały, że codzienne współżycie zmniejsza liczbę uszkodzeń DNA w męskich komórkach rozrodczych.

sex telefon

tanie seks telefony

5 komentarzy do “Sperma – jak zwiększyć obfitość wytrysku.”

Dodaj komentarz

randki