Sperma – jej pozytywne działanie

Sperma – jej pozytywne działanie.

Portal Erotyczny

Czy duży penis oznacza większą płodność? – NIE
Totalna bzdura. Wielkość członka nie ma absolutnie żadnego znaczenia, jeśli brać pod uwagę jakość spermy czy płodność mężczyzny.

Czy Coca-cola zabija plemniki? – TAK/NIE
Coca Cola zabija plemniki, ale tylko w probówce. Nigdy zaś nie udowodniono tego w organizmie kobiety. Płukanki z coca coli mogą doprowadzić do infekcji i podrażnień śluzówki.

Czy sperma to tylko plemniki? – NIE
Tylko 1% objętości spermy stanowią plemniki. Reszta to enzymy, witamina C, wapń, sód, białko, fruktoza oraz pozostałe substancje ułatwiające przetrwanie plemnikom.

Czy sperma ginie w wodzie? – NIE
Seks w wodzie bądź podmywanie po stosunku nie przeszkodzi plemnikom w dotarciu do celu.

Czy sperma ma smak? – TAK
Sperma ma swój smak i jest głównie uzależniona od diety mężczyzny. Dieta mięsna powoduje smak kwaśny i gorzki, natomiast słodycze, owoce słodki. Najgorzej smakuje po szparagach, czosnku oraz karczochach.

Czy istnieje uczulenie na spermę? – TAK
Szacuje się, iż około 5% kobiet jest uczulonych na spermę.

 Czy męskie nasienie odmładza skórę? – TAK
Ze względu na skład spermy tj.: cukry, witamina C i B12, związki mineralne (potas, magnez, cynk, selen), kreatyna, kwas cytrynowy, glikoproteiny, aminokwasy, prostaglandyny, mocznik oraz spermina jest ona bardzo wartościowa. Taka ilość składników odżywczych pozwala zaklasyfikować ją do „eliksirów młodości”. Nie należy jednak zapomnieć, że bezpośrednie stosowanie na skórę wywołuje reakcje alergiczne. Wielu ginekologów podkreśla jej pozytywny wpływ na ścianki pochwy.
Firma Bioforskning sporządziła preparat dostępny w wielu krajach w postaci maseczki na twarz zawierającą sperminę. Wyprodukowano ją syntetycznie, jej skład chemiczny jest identyczny z naturalnym. Najprawdopodobniej produkt ten opóźnia efekty starzenia.

Najlepsze opowiadania Erotyczne

Zdrowsze są dwa wytryski niżeli jeden. – TAK
Udowodniono, że dwa wytryski dziennie wpływają korzystnie na zdrowie mężczyzny. W czasie produkcji nasienia organizm wydala substancje rakotwórcze.

Czy sperma uszczęśliwia jak czekolada? – TAK
Po przeprowadzonych badaniach udowodniono, że nasienie mężczyzny poprawia kobiecie samopoczucie i znacząco ją dowartościowuje. Dzieje się tak za sprawą zawartych w niej hormonów, między innymi estrogenu oraz testosteronu. Testosteron podwyższa kobiece libido, poprawia samopoczucie, wzmacnia siły witalne, dodaje chęci do życia.

Czy kolor spermy pozwala stwierdzić jak dawno mężczyzna nie miał seksu? – TAK
Barwa nasienia zmienia się pod wpływem zmian liczby plemników i ich koncentracji. Bardziej gęsta więc i mleczna sperma świadczy o dłuższej abstynencji. Onanizm to również sposób na pozbywanie się plemników.

sex rozmowy

Dodaj komentarz