Sex orgia z bukkake.

Sex orgia z bukkake.

foto3Już dawno nie robiliśmy z Jolką żadnych imprez domowych więc tym razem po jej namowach przekonałem się do tego pomysłu. Jola zajęła się zaproszeniem paru znajomych, a ja tym co na imprezie niezbędne żarcie, alkohol i muzą.
Miało wpaść parę osób. Nie należeli do naszych ścisłych przyjaciół, byli to raczej dalsi znajomi.  Doszliśmy do wniosku, że przyjaciół mamy na co dzień więc pora na na jakąś odmianę. Zostało zaproszonych kilka osób, w rezultacie sami single.
Nadszedł wieczór imprezy, Jolka wyglądała bardzo gustownie i seksownie. Ja natomiast sprawę potraktowałem dość luźno więc mój strój nie bardzo różnił się od tego w czym chodzę na co dzień. Puściłem muzykę, Jolka z dużym humorem nim goście się zjawili nalała sobie drinka kręcąc seksowna pupą w rytm muzyki.
Po chwili usłyszałem dzwonek i pierwsi goście byli w środku. Przyszli grupą Paweł, Andrzej i Marta, po krótkim przywitaniu rozsiedli się na kanapie stawiając na ławie przyniesiony alkohol. Komplementowali w trójkę seksowny wygląd Jolki, która nie mogła ukryć radości, bo która dziewczyna nie lubi komplementów?
Usłyszałem dzwonek do drzwi i po chwili w naszym mieszkaniu znalazła się Sandra, znajoma bardziej Jolki niż moja, praktycznie jej nigdy nie widziałem.
Bardzo atrakcyjna laska – pomyślałem kasując ją wzrokiem.
– Ty pewnie jesteś Robert? – raczej to było stwierdzenie niż pytanie.
– Tak – odparłem, a ona pocałowała mnie w policzek na powitanie.
– Sandra jestem – powiedziała cicho i skierowała kroki do salonu witając się z pozostałymi osobami.
W salonie było już całkiem wesoło i drinki, które ledwo nalałem praktycznie natychmiast były opróżniane.
Usiedliśmy wszyscy na kanapach pijąc drinki i czym więcej było alkoholu tym rozmowy były bardziej luźne i pikantne. Na początku to Paweł z Andrzejem snuli odważne opowieści erotyczne i swoje sex przeżycia, ale już po paru drinkach nawet Jolka była coraz bardziej odważna opisując jakie pozycje seksualne najbardziej ją kręcą.
Nie minęło dużo czasu, kiedy to dziewczyny brylowały w sex opowieściach, a część męska jakby przygasła, słuchając chyba nie tylko z zaciekawieniem, ale i jak sądzę lekkim podnieceniem, bo mnie na pewno zaczęło to ruszać.
Jolka zerkała na moja reakcję, chyba trochę bała się, że rozmowy są zbyt pikantne i luźne, bo z nikim tak nie rozmawialiśmy wcześniej.
Jednak widząc, że mi to nie przeszkadza i humor mnie nie opuszcza stawała się coraz bardziej odważna, ale w końcu Marta przebiła wszystkich proponując, żeby któryś z nas pokazał dziewczynom fiuta. Potraktowałem to jako żart, ale Martę poparły inne dziewczyny i coraz bardziej natarczywie żądały okazania naszych ptaków.
Jolka zaczęła mnie namawiać abym to ja pierwszy to zrobił. Odrzuciłem ten pomysł zamieniając go w żart, jednak ona chyba przez wypity alkohol stała się wręcz natarczywa i dorwała się do mojego rozporka. Rozpięła go i wszyscy mogli zobaczyć kolor moich spodenek.
Marta i Sandra postanowiły zrobić to samo pozostałym facetom i po chwili w trójkę staliśmy praktycznie z opuszczonymi spodniami. Andrzeja fiut mocno sterczał, co było widoczne przez bokserki, cała sytuacja nieźle go nakręciła. Sandra sięgnęła dłonią do jego spodenek masując jego kutasa przez bokserki, śmiechy ustały, a sytuacja stała się dziwna, takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał.
foto4Marta, wydawałoby się, że najspokojniejsza z całej trojki dziewczyn wyciągnęła ze spodenek kutasa Pawła, który w pierwszej chwili próbował się odsunąć, ale zdecydowany ruch Marty wręcz go sparaliżował i poddał się całkowicie jej woli. Marta wzięła kutasa do ust i po chwili zniknął cały w jej buzi na dłuższą chwilę.
Jolka kucnęła przed moim kroczem i bez ceregieli jak by chciała nadrobić, że nie ona zrobiła to pierwsza szybko wyciągnęła mojego kutasa i od razu zaczęła go mocno ssać i ciągnąć, jej język również lizał moje jądra.
Marta i Jola w zupełnej ciszy obciągały nasze fiuty mocno się w to angażując, zerkały na siebie wzajemnie. Widząc to, Sandra zdjęła spodnie i spodenki Andrzeja.  Jego kutas sterczał w całej okazałości. Jolka zerkała w jego stronę, a Sandra w tym czasie zupełnie zdjęła ubranie, była szczupła, nie duża z ładnymi małymi piersiami i wygoloną cipką.
Sandra zamiast zająć się Andrzejem pchnęła go w naszym kierunku, sama usiadła na kanapie naprzeciwko nas, rozsunęła nogi i jej cipka ukazała się nam w całej okazałości. Przyglądała się nam w takiej pozycji przez chwilę, następnie ręką sięgnęła do swojego krocza i zaczęła się masturbować. Widok był podniecający. Rozkoszowaliśmy się uczuciem obciągania naszych fiutów i widokiem cipki Sandry, która tak prowokacyjnie demonstrowała nam swoje ciało.
Andrzej stał przed nami trochę zagubiony, przyglądał się jak Jolka ciągnie mi chuja, jak go liże od góry do dołu, co jakiś czas ocierając nim o swoją ładną buzie.
Widziałem jak Jolka ukradkiem zerka na jego kutasa, a on już trochę pewniejszy po chwili zbliżył się trochę do nas i zaczął spoglądając na obciąganie Jolki walić sobie konia.
Jolka coraz bardziej zaangażowana w robienie mi loda oparła rękę na jego udzie niby dla wygody, ale wiedziałem, że czekała na reakcję czy to mnie wkurzy. Przyjąłem to spokojnie. Czułem, że ją ciągnie do obcego fiuta. Chciała tego spróbować, spełnić swoje fantazje, które zawsze miała. Kiedy zobaczyła, że przyjąłem to spokojnie rozkoszując się długim obciąganiem wzięła kutasa Andrzeja do ręki. Jej ciało zareagowało wielkim podnieceniem, trzepała mu ręką nie przerywając obciągania. Andrzej przesunął się bliżej i przed buzią miała już dwa kutasy.
Wyciągnąłem fiuta z jej ust a ona chwyciła fiuta Andrzeja, wsadziła sobie go całego do ust, a po chwili wylizywała go dokładnie, przysunęła nas bliżej i po chwili próbowała sobie wciskać oba kutasy w usta. Słyszałem jej podniecenie, głośny oddech.
Sandra oglądając ta scenę nagle przerwała zabawę samą z sobą i wstała podchodząc do Marty i Pawła.
– Chodźmy do nich – powiedziała do Pawła a Martę chwyciła za rękę.
Dziewczyny podeszły do kanapy i lekko zaskoczoną Martę Sandra zaczęła rozbierać. Jolka coś mówiła, że Sandra jest bi lub less ale nigdy tego nie brałem na serio, a na to wyglądało.
Po chwili Marta leżał nago na kanapie poddając całkowicie się woli Sandry, która lizała jej cipkę, ale i dupkę. Marta nie protestowała, była oszołomiona i zaskoczona, jednak po chwili zaczęła pojękiwać z rozkoszy.
foto5Paweł odstawiony nagle przez Sandrę od obciągania stanął przy nas trochę zły, ale i zaciekawiony, teraz przed twarzą Jolki były trzy fiuty. Trzy sterczące kutasy. Bez ceregieli przestała wciskać sobie nasze dwa fiuty w usta, a zajęła się kutasem Pawła.
Lizała go przez chwile, ale widziałem, że jej napalenie sięga zenitu. Wstała i sama zaczęła szybko się rozbierać, my widząc to również szybko pozbywaliśmy się ubrania.
Jolka oparła się o kanapę, na której Sandra właśnie lizała dupkę Marty i wypchnęła tyłek w naszym kierunku. Nikt nie drgnął, czekali na moją reakcję. Podszedłem do niej od tyłu położyłem dłoń na jej cipce, poczułem jak mocno jest mokra wręcz z niej ciekło więc bez ceregieli wsunąłem od tyłu kutasa w jej cipę. Posuwałem ją miarowo a Paweł i Andrzej stali obok waląc sobie konie. Jolka próbowała jedną ręką sięgnąć do któregoś z kutasów, ale zbyt była podniecona. Cofnęła rękę zapierając się nią mocno o oparcie sofy. Po paru minutach pieprzenia czułem, że mogę dojść więc wyszedłem z niej i po chwili to Paweł był w niej w środku, pieprzył ją chwilę, ale szybko wyszedł. Jolka się wyprostowała wzięła leżący obok koc i rzuciła na podłogę.
– Połóż się – wskazała na Andrzeja.
Już nie patrzyła na mnie, nie czekała na moją reakcję, chciała czerpać garściami z zaistniałej sytuacji. Pewnie sądziła, że takie coś może już się nigdy nie zdarzyć.
Andrzej położył się na plecach, a ona na nim usiadła wsadzając sobie kutasa w pizdę. Staliśmy patrząc na to z góry.
– Wsadź mi w tyłek -spojrzała na mnie.
Stanąłem z tyłu próbując wcisnąć kutasa w jej drugi otworek. Andrzej się zatrzymał i trochę niezdarnie w końcu wszedłem w jej dupkę. Czułem, że jest ciaśniejsza przez kutasa Andrzeja, który rozpycha się w jej cipce. W końcu udało nam się posuwać ją rytmicznie.
Ruchy nie były aż tak głębokie, ale Jolka jęczała z rozkoszy. Nie wiem czy z podniecenia sytuacją czy z uczucia wsadzonych dwóch kutasów w jej otwory.
Paweł stanął nad głową Jolki i wcisnął jej kutasa w usta, teraz Miała trzy kutasy w sobie. Delikatnie ją pieprzyliśmy, żeby utrzymać je w jej wszystkich dziurkach, ale ona tak pojękiwała z rozkoszy, że czułem, iż długo nie wytrzymam. Pierwszy wystrzelił na jej twarz Paweł zalewając jej twarz lepką cieczą.
Szybko wstałem wychodząc z jej dupki, Jolka wstała z Andrzeja, żeby po chwili kucnąć, spojrzałem na jej ospermioną twarz. Łapczywie chwyciła mojego chuja w usta, żebym po chwili wystrzelił gęstą spermą wprost w jej usta. Sperma wyciekała z kącików jej ust a po chwili i Andrzej, który sobie trzepał konia wystrzelił wprost na jej buzie i czoło.
Jolka była cała w spermie, ściekała po jej twarzy kapiąc na jej piersi i brzuch.
– No to miałaś bukkake – powiedziałem z uśmiechem.
Widać, że lubi spermę na twarzy, nie ścierała jej przez dłuższą chwilę oblizując tylko wargi ze spermy. Marta z Sandrą siedziały na kanapie masując sobie cipki i przyglądając się całej sytuacji. Zupełnie o nich zapomnieliśmy pieprząc Jolkę we wszystkie dziurki. Zapadła krępująca cisza.
– To może coś zjemy? – spytałem szukając swojego ubrania.
– Zaraz Ci pomogę coś przygotować – powiedziała Jolka wycierając spermę z ciała ręcznikiem
Wszyscy jak na rozkaz zaczęli się ubierać choć chyba Sandra i Marta z pewną niechęcią.
– To co się stało nadaje się chyba na film porno albo jakieś opowiadanie erotyczne – skwitowałem wieczór.
Nikt tego nie skomentował, wszyscy byli zmieszani choć nie do końca Jolka z uśmiechem obsługiwała gości to był dla niej chyba bardzo udany wieczór.
Kiedy byliśmy w kuchni spytała:
– dlaczego nie wyruchałeś Sandry i Marty?
– Były zajęte sobą i jakoś tak wyszło – odpowiedziałem.
– Ja bym na Twoim miejscu je przeleciała – skwitowała.
– Takiej okazji możesz już nie mieć, a chyba chciałam to zobaczyć – dodała z uśmiechem.

seks telefon

tanie seks telefony
sex telefon