Szybki seks na nudnej imprezie

Opowiadanie Erotyczne

Szybki seks na nudnej imprezie

Poszliśmy na imprezę do wspólnych znajomych. Towarzystwo niezbyt ciekawe, więc po kilkudziesięciu minutach byłam bardzo znudzona. Poszłam rozprostować nogi na świeże powietrze. Było bardzo przyjemnie, dlatego też nie miałam ochoty wracać. Mijały kolejne minuty a ja spacerowałam wzdłuż pięknego ogrodu, w tle słyszałam świergot ptaków. Dotarłam do pięknej fontanny, przy której stała drewniana ławka. Usiadłam delektując się zmierzchem i ciszą. Wiedziałam, że niebawem muszę wracać do znajomych.

Przymknęłam oczy i wsłuchiwałam się w ciszę. Po chwili poczułam na ramionach ciepłe dłonie a na szyi delikatne usta. Otworzyłam oczy, uśmiechając się. Mariusz zapytał, dlaczego na tak na długo zniknęłam. Objął mnie wspierając brodę na mojej głowie. Przytulał mnie dłuższą chwilę muskając policzka ustami. Poczułam niepohamowaną ochotę na seks. Poszukałam jego ust i zaczęłam namiętnie całować, wzbierało się we mnie spore podniecenie. Bez zastanowienia poprosiłam by stanął przede mną, gdy to zrobił bez słów rozpięłam mu rozporek i zsunęłam spodnie. Po krótkiej chwili nie miał majtek a jego fiut był w moich ustach. Lizałam go delikatnie, rozkoszowałam się nim tak jak wcześniejszą ciszą i spokojem.

Wkładałam sobie go coraz głębiej, czułam go na migdałkach. Z każdą chwilą pragnęłam go coraz bardziej, liżąc kutasa wyobrażałam sobie, iż mam go w cipce. Jego kutas stawał się coraz bardziej twardy. Pomyślałam, że nie będę czekać i poprosiłam by usiadł na ławkę. Po chwili poczuł, że nadziewam się na jego prężnego kutasa. Wkładałam sobie go powoli i płytko, czułam, iż cała ta sytuacja bardzo ekscytuje Mariusza. Poruszałam się coraz szybciej i głębiej by czuć go w sobie. Moja cipka była bardzo mokra, wypływała z niej duża ilość soków. Czułam, jak nabijam się coraz głębiej i coraz szybciej, on poślinił palec i zaczął jeździć wokół odbytu, było to bardzo przyjemne. Dotknął palcami mojej cipki, a potem delikatnie wsuwał jeden z palców w mój odbyt. Robił to bardzo delikatnie i płytko. Czułam jego fiuta w cipce a palec w pupie, chciałam go mieć jak najgłębiej w sobie, dlatego też dociskałam jak najmocniej. Po chwili szepnął mi do ucha „zerżnąć Cię w tyłek?”, zawahałam się, ale odpowiedziałam, by mnie zerżnął. Wstałam, pochyliłam się a on zwilżył mi odbyt i zaczął wsuwać kutasa, który napotkał się na opór. Zatrzymał się na chwilę by ponownie spróbować. Po kilku próbach rozluźniłam się i poczułam jego pałę w swojej pupie. Zaczął posuwać moją dupę coraz szybciej, czułam go bardzo głęboko. Nagle przestał, wyciągnął i wepchnął mi go ponownie do cipy.

Przez chwilę zastanawiałam się, dlaczego, ale nie trwało to zbyt długo, ponieważ przyjemność przysłoniła myśli. Pieprzył mnie tak, aż czułam jego uderzające jaja na udach. Zaczęłam delikatnie pojękiwać z rozkoszy a on robił to szybciej i mocniej. Po chwili poczuł na swoim fiucie delikatne ściśniecie. Wyciągnął go i powiedział bym wsadziła do buzi. Otworzyłam usta a on szybko wsunął mi kutasa i zaczął posuwać. Wsuwał go odrobinę za głęboko, ale sprawiało mu to przyjemność, więc nie przerywałam. Po chwili poczułam jak jego sperma zalewa mi buzię, powoli zaczęłam ją połykać a na koniec delikatnie wylizałam fiuta by nie było śladów po tym co robiliśmy. Ubraliśmy się i wróciliśmy na nudną imprezę, podczas której mogłam sobie przypominać seks uprawiany przed chwilą. Taka seks historia mogłaby się kiedyś powtórzyć, niesamowity szybki seks.

sex telefon

tanie seks telefony
sex telefon