Gadżety erotyczne – „lalki miłości”.

Gadżety erotyczne – „lalki miłości”.

sex lalkaCiepłe laleczki, troszkę kosztują. Cena rozpoczyna się od pięciu tysięcy euro. W fabryce zabawek erotycznych we Francji zostanie spełnione każde życzenie klienta. Firma produkuje bardzo realistyczne lalki, produkuje ich około stu rocznie.
Lalka posiada lekki, aluminiowy szkielet pokryty silikonem. Całość waży około 40 kg i co najważniejsze ma wewnętrzny system grzewczy. Można wybrać kolor oczu, skóry oraz włosów. Można też wybrać lalkę z odpowiednim dla siebie rozmiarem biustu.
Firma zatrudnia trzy osoby, wykonują jedną lalkę na tydzień. Rynkiem zbytu jest głównie Europa.
Produkty tej francuskiej firmy cieszą się sporą popularnością. Nabywane są nie tylko do celów erotycznych, wykorzystywane są też przez profesjonalne studia fotograficzne bądź jako dzieła sztuki.roxxy robot

Seks z robotem – co to znaczy? Istnieją już laki bardzo podobne do kobiet, z którymi nie tylko można uprawiać seks, ale można również rozmawiać. To nie są już znane nam dobrze “dmuchane lale”, ale skomplikowane roboty, które jak najbardziej mają przypominać kobiety. Co to dokładnie znaczy? Mają prawdziwe włosy, natomiast w dotyku przypominają ludzką skórę. Jedną z najbardziej znanych lalek tego rodzaju jest Roxxxy. To sex-robot, który potrafi kosztować 9 tysięcy dolarów. To robot, który potrafi z ludźmi rozmawiać, wysłuchać problemy oraz reagować na nasz dotyk.