Penis – ciekawe informacje

Penis – ciekawe informacje

1. Palenie papierosów może skrócić długość członka.
Erekcja następuje na skutek dopływu krwi do ciał jamistych w prąciu, czyli zależy od właściwego przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Udowodniono, że palenie papierosów wpływa na zawężanie się tętnic, co może skutkować gorszym przepływem krwi. Ostatecznie skutek może być taki, że penis w trakcie erekcji będzie krótszy nawet o 1 cm.
2. Naturalny wzrost członka.sex
Członek rośnie do około dwudziestego roku życia.
3. Niedopasowanie partnerów rozmiarowo – poprawa jakości seksu.
Tak naprawdę ten problem nie istnieje. A dlaczego? Pochwa dopasowuje się do każdego penisa, całkowita jej głębokość to około 10 cm, a wrażliwość na bodźce dotyczy jej pierwszych 3-4 centymetrów od ujścia.
Czasami zdarza się wrażenie niedopasowania, a nawet fizyczne dolegliwości z nim związane np. “poobijane” wnętrze kobiety. Oczywiście można sobie z tym poradzić dobierając odpowiednie pozycje i techniki seksualne. Kiedy penis wydaje się być zbyć duży, trzeba zadbać o odpowiednie nawilżenie partnerki. Nawilżenie jest bardzo istotne, jeśli seks ma być satysfakcjonujący. Można też posmarować penisa lubrykantem.
W sytuacji, kiedy penis jest zbyt krótki, postępujemy inaczej tj. np. pozycja kolankowo-łokciowa.
4. Wrażliwe miejsca penisa na pieszczoty.
Najwrażliwsze miejsce penisa to żołądź, a szczególnie korona oraz wędzidełko. Wędzidełko – miejsce, w którym napletek łączy się z żołędzią.
5. Koro – co to takiego?
Zaburzenie psychiczne dotykające najczęściej mężczyzn na Dalekim Wschodzie. Osoba, która cierpi na to schorzenie ma wrażenie, że jej penis zaczyna coraz bardziej chować się w brzuchu, aż ostatecznie zniknie. To nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistym stanie rzeczy.
6. Diphallus – bardzo rzadkie schorzenie.
Schorzenie, które objawia się posiadaniem dwóch penisów. Szacuje się, że na świecie żyje około 100 mężczyzn z dwoma członkami. Zazwyczaj jeden z tych organów jest w pełni ukształtowany i częściowo funkcjonalny. Czasami zdarza się, że drugi penis funkcjonuje zupełnie normalnie.
Mężczyzna o pseudonimie „Double Dick Dude” nie ukrywa swojego schorzenia, wręcz przeciwnie, pisze o nim na swojej stronie. Ze strony tej można się dowiedzieć, że oba jego penisy funkcjonują zupełnie normalnie, obydwoma może sikać i mieć wytrysk. Nie wspomina czy jednocześnie. Twierdzi, że kiedy dojdzie jednym z penisów, to spokojnie może brać się za drugiego i wtedy pierwszy ma czas, żeby wypocząć. Tak może powtarzać to kilka godzin.