Dłuższy stosunek fizyczny, czyli jak wydłużyć seks – po raz kolejny.

Dłuższy stosunek fizyczny, czyli jak wydłużyć seks – po raz kolejny.

dłuższy stosunek fizycznyDłuższy stosunek fizyczny to korzyści dla obojga partnerów. Nieudany seks bardzo często prowadzi do problemów w związku. Nie wierzmy w powiedzenia, iż miłość przetrwa wszystko. Ileż można zadowalać się na własną rękę, gdzieś w samotności, skoro obok mamy partnera. Dlatego też warto pszukać i znaleźć skuteczny sposób na przedłużanie stosunku seksualnego. Prawda jest przykra, żadna kobieta nie wytrzyma tak przez długi okres.

Kilka interesujących informacji dla mężczyzn:
– Stosunek fizyczny to różne tempa. Jak wiadomo mężczyzna szybciej osiąga orgazm podczas szybszego tempa, dlatego też warto zmniejszyć tempo.
– Zawsze wymagane jest skupienie, w tym wypadku jest troszkę inaczej. Nie koncentruj się tak na seksie, przymknij oczy i rozluźnij się trochę. Im więcej widzisz, tym bardziej się pobudzasz i szybciej osiągasz orgazm. Oczywiście nie warto przesadzać z brakiem koncentracji.
– Kolejną rzeczą jest dieta. Właściwe odżywianie jest jednym z ważniejszych czynników. Niezbędne są węglowodany, które dostarczają potrzebnej energii. Ważny jest cynk, który jest niezbędny do produkcji testosteronu, spermy i plemników. Ten minerał znajduje się w owocach morza, wątróbce, grochu i fasoli. Łatwo dostępny jest cynk w pastylkach. Przed seksem nie powinny być spożywane produkty o wysokiej zawartości tłuszczu, gdyż jego nadmiar obniża poziom testosteronu, zmniejsza libido oraz sprawia, że możesz wystąpić problem z wytryskiem. Nie należy najadać się przed stosunkiem seksualnym. Ostatni posiłek powinien być zjedzony minimum godzinę przed seksem.
Jak wiadomo spożywanie niektórych pokarmów może zwiększyć popęd płciowy. Warto jeść żywność bogatą w witaminy A, B, C i E, zawierającą cynk (o którym pisałam wcześniej), mangan, selen, przeciwutleniacze i fito-estrogeny.
– Masturbacja, co z nią? Jeśli się masturbujesz w samotności nie zmieniaj techniki. Jednak tuż przed wytryskiem przestań, poczekaj, aż podniecenie trochę opadnie, a następnie kontynuuj. Powtarzaj tę czynność tyle razy, ile dasz radę.
– Na rynku dostępne są różnego rodzaje żele służące do walki z przedwczesnym wytryskiem. Składniki żeli osłabiają jamiste zakończenia nerwowe penisa, to osłabia wrażliwość penisa na dotyk. Są również maści opóźniające wytrysk, czyli środki znieczulające miejscowo, zmniejszają wrażliwość penisa.