Męski członek – kilka faktów.

Męski członek – kilka faktów.

męski członek

Nie należy obniżać penisa podczas erekcji. Zazwyczaj erekcja jest zjawiskiem pożądanym. Pojawiają się jednak sytuacje, gdy sterczący penis trochę przeszkadza, np. rano podczas sikania. W takiej sytuacji nie należy podejmować prób obniżania go na siłę. Można w ten sposób osłabić więzadła odpowiedzialne za podnoszenie członka. Wystarczy poczekać, aż niechciana erekcja sama minie.

Masturbacja nie jest szkodliwa. Rozładowuje napięcie oraz zmniejsza stres. Często pozwala utrzymać sprawność seksualną oraz może być przydatna w „walce” z przedwczesnym wytryskiem.
Pamiętaj by nie zaczynać stosunku fizycznego za wcześnie. Próba penetracji, kiedy męski członek nie jest jeszcze wystarczająco sztywny może spowodować urazy. Nie ma co się spieszyć, warto poczekać na „sterczącego” penisa i wilgotną cipkę. Stosunek bez wystarczającego nawilżenia nie sprawia aż tak dużej przyjemności.
Duże jądra więcej zdrad. W wyniku badań naukowych odkryto pewną zależność. Mężczyźni o większych jądrach są bardziej podatni na zdrady oraz są częstszymi uczestnikami romansów. Mężczyźni z małymi jądrami są wierniejsi.

Męski członek jest aktywny również w nocy. Większość mężczyzn ma nocne erekcje i oczywiście jest to zupełnie normalne. Ma to wpływ na kształt penisa. Mężczyźni, którzy nie doświadczają regularnej erekcji mogą być narażeni na utratę elastyczności.