Mężczyźni w sypialni. Zadowolenie kobiety.

Mężczyźni w sypialni.

Zadowolenie kobiety nie wymaga mega wysiłku.

Seks jest dla każdej osoby czymś innym. Każdy ma inne potrzeby, inne fantazje. Wydaje mi się, że jednak każdy dążyzadowolenie kobiety do zaspokojenia swoich i partnera potrzeb. Zdarza się, że często zapomina się o potrzebach partnera/partnerki.
Zadowolenie kobiet z seksu. Czy ono istnieje?
“Zwykły” seks, czy on jest zły? Co rozumiemy przez wyrażenie “zwykły”? Ciężki dzień – po nim często jedyne marzenie, to kąpiel i sen. Ten problem nie dotyczy tylko mężczyzn, coraz częściej kobiety pragną tego samego. Czym jest to spowodowane? Zmęczeniem, widokiem swojego mężczyzny, który ociężale i z westchnieniem kładzie się przy niej.
Zazwyczaj mężczyzna jest zbyt męski na “damskie” obowiązki, które mogą odciążyć kobietę. Natomiast te chwile dałyby jej odrobinę relaksu, czasu na zadbanie o siebie i możliwość “odwdzięczenia się”.

Niestety bardzo często ta męskość zanika w sypialni. Partner czeka na prowokację ze strony kobiety. A niby dlaczego? Rozumiem, że aktywna kobieta to świetna sprawa, ale ona nie zawsze tego chce. Gdzie się podziała męskość? Może by tak odrobinę fantazji i pobudzenia, przecież to nie musi być nic wielkiego, kobieta nie zawsze tego oczekuje. Nie zawsze musi to być super ekstra, ale niech to będzie miało sens. Odrobina relaksu i przyjemności dla niej. Od wieków wiadomo, że kobieta potrzebuje więcej czasu. I cóż z tego? Ciągłe kilka minut i koniec. Jaki problem w tym by “pobawić” się jej ciałem, pobudzić ją, po-stymulować, zadbać o jej przyjemność. Wszędzie o tym trąbią, na każdym portalu erotycznym można o tym przeczytać. Na wielu stronach erotycznych poruszane są podobne tematy. I co to daje? Zazwyczaj wielkie nic. Dlaczego tak jest, przecież to nie wymaga wielkiego nakładu. Czy to jest męskie lenistwo, brak inteligencji czy też brak szacunku dla swojej partnerki. Facet oczekuje zadowolenia i pochwał, ale czy zadał sobie pytanie czy jest za co. Jak może być kobieta dopieszczona po 10 minutach seksu, które na dodatek było poprzedzone ciągłymi obowiązkami i jeszcze np. krytyką.
Panowie wystarczy minimum zmian i już będzie lepiej. Zabierz dziecko na spacer, umyj naczynia, zrób cokolwiek. W sypialni wykaż zainteresowanie. Nie spiesz się, daj partnerce odrobinę czasu by się odpowiednio podnieciła, a dostaniesz czego chcesz. Posłuchaj co do Ciebie mówi, popatrz na reakcję jej ciała. Gwarantuję, że jeśli będzie zadowolona następnym razem sama sięgnie do Twojego krocza.

seks telefon

tanie seks telefony
randki