Przedłużenie stosunku – powstrzymanie wytrysku.

Przedłużenie stosunku – powstrzymanie wytrysku.

sex informacje zarwij.pl

kontrola wytryskuMięśnie Kegla odpowiedzialne są za zdolność do powstrzymywania wytrysku. Te mięśnie służą również do powstrzymywania wydalania moczu. Istnieje wiele różnych ćwiczeń, które wzmacniają te mięśnie, jednak wszystkie opierają się na jednej zasadzie tj. mięśnie należy mocno zaciskać tak, jakbyśmy chcieli powstrzymać mocz, a następnie je rozluźniać. Należy to powtórzyć kilkadziesiąt razy.
Podobno mężczyźni powstrzymujący się przed ejakulacją (wytryskiem) wyglądają znacznie młodziej oraz są dużo sprawniejsi psychicznie i fizycznie.
Aby przedłużyć stosunek seksualny ważne jest, by mężczyzna nie przekraczał granicy podniecenia, które zakończy się wytryskiem.
Siłę podniecenia można rozpoznać po jądrach, a dokładnie po wysokości na jakiej się znajdują. Kiedy nie ma podniecenia jądra, swobodnie zwisają w worku mosznowym. W miarę wzrostu podniecenia, jądra podnoszą się. Chwila wytrysku nadchodzi, gdy jądra mocno przywierają do krocza, jakby były do niego przyklejone. Mężczyźni powinni nauczyć się kontrolować położenie swoich jąder. W chwili, gdy będą zbyt wysoko wskazana jest natychmiastowa przerwa do czasu, aż jądra nie obniżą się.

Proste metody kontroli wytrysku:
1. Uciskanie Huiyin.
Punkt Huiyin znajduje się w połowie krocza na wewnętrznym końcu członka, w małym wgłębieniu. Uciśnięcie powoduje lekki ból, zmniejszenie erekcji.
W chwili bardzo silnego podniecenia należy nacisnąć punkt Huiyin przez 3 – 4 sekundy, łącząc to z głębokim oddechem, nie wyprowadzając członka z pochwy. Jeżeli zostanie to prawidłowo wykonane wówczas wzwód częściowo się osłabia. Natomiast, jeśli mężczyzna obawia się, że jest zbyt blisko orgazmu, natychmiast powinien wyjąć penisa i kontynuować masaż do czasu, kiedy poczuje, że napięcie spada. W tym czasie powinien również pieścić swoją partnerkę.
2.Odciąganie moszny.
Jest to prosta, którą może wykonać ją zarówno mężczyzna, jak i kobieta. Wykonanie tej czynności nie wymaga od mężczyzny by wychodził z kobiety. W momencie, gdy mężczyzna czuje zbliżający się orgazm, ściska ręką mosznę i ciągnie ją w dół od 10 do 30 sekund. Należy chwycić część worka mosznowego, która sąsiaduje z penisem. Nie należy uciskać jąder zbyt mocno. Odciągnie worka mosznowego może stać się elementem pieszczot.

seks telefon

randki