Seks zabawy i pieszczoty wzbudzą pożądanie.

Seks zabawy i pieszczoty wzbudzą pożądanie.

pieszczotyW związku nie można mieć pewności. Zdarza się, iż z upływem czasu przestajemy się starać, by utrzymać namiętność związku. Do łóżka wkrada się rutyna, która w rezultacie może doprowadzić do niechęci seksualnej. Jak wiadomo nie da się podtrzymać namiętności pomiędzy dwojgiem ludzi bez urozmaiceń w łóżku i zrobienia od czasu do czasu partnerowi niespodzianki. Seks zabawy i pieszczoty mają ogromne znaczenie.

Na ciele kobiety znajduje się wiele punktów erogennych. Każda kobieta ma swoje preferencje. Zapytaj, jeśli nie masz pewności, od czego zacząć. Bacznie obserwuj swoją partnerkę. Po jej reakcji poznasz, czy to sprawia jej przyjemność. Jeśli nadal nie masz pewności, jakie pieszczoty lubi twoja partnerka, spytaj o to wprost.

Namiętne pocałunki w szyję stanowią świetny element gry wstępnej. Niewiele kobiet lubi “malinkę”, zastanów się nim to zrobisz. Całując szyję swojej partnerki zwilż delikatnie usta. Wiele kobiet lubi, gdy mężczyzna całuje i podgryza lekko uszy, gdyż w uszach i wokół nich znajdują się liczne zakończenia nerwowe. Dzięki nim miejsca te są wyjątkowo wrażliwe na dotyk. Pamiętaj jednak o tym by nie wkładać języka do uszu. Większość kobiet tego nie lubi. W czasie stosunku fizycznego nie zapominaj też o ustach. Pieszczenie na zmianę ust, szyi i uszu jest dla wielu kobiet bardzo podniecające.
Wiele kobiet lubi, gdy mężczyzna dotyka ich głowy. Skóra na głowie jest bardzo wrażliwa na dotyk.
Pieszcząc kobiece piersi pamiętaj o kilku szczegółach. Poczekaj z intensywną stymulacją biustu do momentu, gdy kobieta będzie na to gotowa. Zbyt mocne pobudzanie piersi może być nieprzyjemne, a nawet bolesne. Zacznij od delikatnych pieszczot. Dotykaj je delikatnie, rób przerwy i masuj ponownie. Jeśli chodzi o sutki, lepiej poczekać, aż staną się twarde. Mały biust jest bardziej wrażliwy na dotyk, po odpowiedniej ilości pieszczot wszystkie piersi reagują tak samo.
Pieszcząc łechtaczkę upewnij się jak możesz to robić. Niektóre kobiety lubią, gdy partner mocno ssie łechtaczkę, a dla innych taka pieszczota jest wręcz bolesna.

Okolice pomiędzy pochwą a odbytem są bardzo wrażliwe u znaczącej ilości kobiet. Jeśli partnerka nie zgadza się na seks analny uprzedź ją, że nie masz zamiaru posuwać się dalej.
Masując pośladki nie zapominaj o tym, że nie są one wrażliwe na dotyk tak, jak piersi bądź łechtaczka. Możesz pozwolić sobie na znacznie bardziej intensywne pieszczoty.

seks telefon

tanie seks telefony

1 komentarz do “Seks zabawy i pieszczoty wzbudzą pożądanie.”

Dodaj komentarz

randki