Trójkąt erotyczny – równouprawnienie, przyczyny, konsekwencje.

Trójkąt erotyczny – równouprawnienie, przyczyny, konsekwencje.

trójkąt erotycznyTrójkąt erotyczny to podobno domena mężczyzn. Ostatnie badania udowodniły, że tak nie jest, tzn. 56% mężczyzn biorących udział w badaniu marzy o trójkącie, natomiast kobiet 47%. Nie jest to duża różnica. Coraz częściej to kobiety prowokują ekstremalne zabawy.

Ciekawy Sex Blog zaprasza.

Trójkąt erotyczny mogą stworzyć para z trzecią osobą lub osoby niebędące w związku. Stosunek seksualny, w którym biorą udział więcej niż trzy osoby, to seks grupowy.
Trójkąt erotyczny tworzą np. mężczyzna i dwie partnerki. Taka forma stosunku jest dla wielu mężczyzn spełnieniem fantazji, dwie kobiety naraz, pieszczące się wzajemnie. Dwóch mężczyzn i jedna kobieta – to fantazja wielu kobiet, które marzą o tym, aby uprawiać seks z dwoma mężczyznami. Niektórym ludziom sprawia przyjemność oglądanie partnera lub partnerki kochających się z inną osobą.

Trójkąt erotyczny – powody szukania tego rodzaju sexu:
– chęć przełamania rutynytrójkąt erotyczny
– chęć poznania czegoś nowego
– temperatura w związku spada
– jednemu z partnerów jest niedobrze, emocjonalnie jest ok, ale fizycznie
– temperatura wygasa i chcą ją podnieść
– czysto fizyczne doznanie, wyzbycie się oczekiwanego romantyzmu

Przykładowe efekty końcowe uczestnictwa w trójkącie:
– zazdrość.
– pojawienie się emocji, uczucie do trzeciej osoby.
– zakończenie związku. Jest różnica między fantazją, a rzeczywistością. Być może trójkąt może przerosnąć, każdą ze stron. Czy na pewno jesteś gotowa na to, by patrzeć jak twój partner pieści inną kobietę? Czy partner zniesie widok innego mężczyzny dotykającego ciebie? Może też zaistnieć sytuacja, iż mężczyzna zafascynuje ta druga kobieta bądź odwrotnie. Kobiecie spodoba się drugi mężczyzna. Nie bez powodu istnieje powiedzenie “troje to o jedno za dużo”.
– może być tak, że kto spróbował seksu we trójkę, może już nie mieć ochoty na seks we dwoje.

Trójkąt erotyczny to ryzykowne posunięcie. Nie warto się na niego decydować, jeśli nie jesteśmy pewni siebie i partnera.  Nowa sytuacja może nawet doprowadzić do rozpadu udanego związku. Do urozmaicenia seksu nie jest konieczny trójkąt. Jest sporo nowych stylów uprawiania seksu. Podwójną penetrację można spełnić np. używając wibratora.

seks telefon

tanie seks telefony

Dodaj komentarz

randki