Historia bez szerokiego wstępu.

Historia bez szerokiego wstępu.

Miałam dosyć udany związek, bynajmniej tak myślałam, jednak pewnego dnia wszystko się zmieniło. Zapewne nikogo to nie dziwi, mnie teraz również.

Moje życie zmieniło się diametralnie, ja się zmieniłam. Kilka miesięcy zawieszenia, a potem nowe znajomości i przyjaźnie. Jak bywa, jedne pozytywne inne mniej, ale do przodu. Pojawiła się osoba, przy której warto się zatrzymać, gdyż z nią związana jest moja sex historia.

Znajomość pozornie całkiem zwyczajna, jednak od początku wiedziałam, że tak nie będzie i nie myliłam się. Wiele wspólnych tematów, wiele wspólnych wieczorów, ale i duży dystans. Dystans z czasem się zmniejszał. Oczywiste jest to, co mam na myśli. Przespaliśmy się ze sobą, ale nie tak szybko. Wiele czasu upłynęło i wiele prób zostało podjętych. Nie powiem, że to ja byłam stroną oporną. Może tylko na początku.

Pierwsza intymna sytuacja.

Minęło już wiele, wiele lat, ale pamiętam to bardzo dokładnie. Kiedy do tego doszło faktycznie nie byłam na to gotowa, nie chciałam, by było coś więcej, bałam się samej siebie. Wiedziałam, że Michał miał spore doświadczenie z kobietami. Wiedziałam też, że jestem jakimś tam elementem w zaspokojeniu jego fizycznej potrzeby. Co znaczy elementem? Była jeszcze jedna osóbka mu przychylna:) Znając siebie wiedziałam, że to się zmieni. Pojawiła się we mnie zaciętość udowodnienia sobie, że umiem. Pojawiła się też nutka ciekawości i pożądania. Pożądanie czegoś nowego i innego.

tanie seks telefony

Znaleźliśmy się w łóżku w dziwnej sytuacji, zupełnie nic zobowiązującego. Domyślam się, co z wielu z Was myśli w tej chwili. Wlazła do łóżka napalonego faceta i sama była nieźle nakręcona. Nie do końca tak było, znaliśmy się już długi czas, sporo rozmawialiśmy o seksie, ale raczej nie bezpośrednio. To, że leżeliśmy razem to „zakład”. Miałam udowodnić, że do niczego nie dojdzie, że jestem w stanie położyć się z innym facetem niż mój partner. Było to dla mnie ogromne wyznanie, jednak zrobiłam to. Leżeliśmy obok siebie, serce biło jak oszalałe, byłam sparaliżowana. Czułam jego podniecenie, bardzo dawno…… ciąg dalszy pojawi się w aplikacji mobilnej „opowiadania erotyczne” na system android niebawem do pobrania na zarwij.pl

sex telefon

randki